High Pressure Vertical Multistage Pumps
Lub taub hau (H): 10 ~ 160m
Siab: 0.1MPa ~ 1.6MPa (1Bar ~ 16Bar)
Lub Zog: 1.1 ~ 132kw
Caliber: Tsawg dua lossis sib npaug li 150mm
Ua kua kub: -20 degree ~ 150 degree (-4 degree F-302 degree F)
Khoom siv: Cam khwb cia hlau / Ductile Hlau / Cam khwb cia hlau / Stainless hlau, thiab lwm yam
Hauj lwm lawm
Kev tsis
High Pressure Vertical Multistage Pumps
Lub High Pressure Vertical Multistage Pumps txais ib qho zoo heev, txuag thiab txuag hluav taws xob hydraulic qauv, uas tuaj yeem ua tau raws li qhov xav tau ntawm cov neeg siv sib txawv. Nws tuaj yeem thauj cov xov xwm tsis muaj qhov nyuaj thiab nrog lub cev thiab tshuaj lom neeg zoo ib yam li dej. Nws yog tsuas yog siv rau cov khoom siv dej hauv tsev hauv cov tsev siab siab, cov dej tsis tu ncua rau kev tua hluav taws, tsis siv neeg lub tshuab nqus dej, tsis siv neeg cov ntaub thaiv dej, thiab lwm yam.
Khoom Parameter
| Customized kev them nyiaj yug | OEM, ODM, OBM |
| Hwj chim Source | Hluav taws xob |
| Hom Lub Npe | HNYB |
| Qauv | Multistage Pump |
| Daim ntawv thov | Cov tsev siab siab, cov mines sib sib zog nqus, cov khoom siv tua hluav taws, cov khoom siv dej. |
| Qhov Chaw Keeb Kwm | Henan, Suav teb |
| Hwj chim | 1.1 ~ 132kw |
| Calibre: | Tsawg dua los yog sib npaug li 150mm |
| Ntws | 1.4~160m³/h |
| Lub taub hau | 10~160m |
| Khoom siv | Cam khwb cia hlau / ductile hlau / cam khwb cia hlau / stainless hlau |
Khoom nta
Lub twj tso kua mis ntsug multistage tau txais cov qauv ntsug segmented thiab muaj cov yam ntxwv ntawm kev ua haujlwm ruaj khov, tsis tshua muaj suab nrov, lub neej ntev kev pab cuam, me me hneev taw, yooj yim installation thiab txij nkawm, thiab lwm yam. Nws yog siv rau kev siv dej ntev thiab dej hauv cov chaw ua haujlwm. thiab mines, thiab yog siv ua ke nrog ntau yam khoom siv, nrog rau ntau yam txheej txheem dej.
01
High efficiency thiab txuag hluav taws xob
Ua raws li kev tsim tshwj xeeb, peb muaj cov txheej txheem tshwj xeeb rau cov khoom tsim qauv, kev tsim pwm, thiab cov txheej txheem casting ntawm hydraulic Cheebtsam.
02
Cov txheej txheem Advanced khoom
Txhawm rau kom ntseeg tau tias kev sib dhos ua tau zoo ntawm cov khoom peb lub tuam txhab tau xa cov khoom siv tu tsev siab heev los ntawm txawv teb chaws, thiab txhua feem tau ua tib zoo deaned ua ntej lub rooj sib txoos zaum kawg.
03
Cov qauv tshwj xeeb
Nruab ib lub nplhaib O-shaped sealing rau ntawm mating nto ntawm qhov sib npaug ntawm lub nplhaib thiab lub twj tso kua mis los tiv thaiv cov dej siab los ntawm kev nkag mus rau hauv qhov sib npaug chamber, txo qhov sib npaug ntawm cov khoom siv, thiab txuas ntxiv cov khoom siv lub neej.
04
Tsim nyog xaiv cov ntaub ntawv
Cov khoom siv ntawm cov phaj sib npaug thiab cov nplhaib sib npaug tuaj yeem tsim los ntawm surfacing carbide, alloy steel lossis QT600Mn, alloy ductile cam khwb cia hlau raws li cov neeg siv khoom sib txawv.
Tuam txhab Advantage
30 xyoo kev tshawb fawb thiab kev loj hlob ntawm multistage twj tso kua mis chaw tsim tshuaj paus
Suab ntau lawm txheej txheem
Lub tuam txhab muaj lub zog muaj zog, cov cuab yeej tsim khoom ua ntej, kev tshawb nrhiav zoo meej thiab pab pawg ntawm cov txuj ci zoo. Weproduce ntau yam khoom nrog ua tiav specifications.
Dav dav pab cov neeg siv
Nws yog dav siv hauv thee, mining, roj av, tshuaj lom neeg kev lag luam. textile, kev tsim kho hauv nroog, papermaking, metallurgy, farmlandirrigation thiab lwm yam lag luam
Ua kom tiav kev tswj hwm zoo
Lub tuam txhab ua rau forging ahead.innovating thiab txhim kho, tau tsim ib qho kev ua tiav ntawm kev tswj xyuas zoo hauv kev ua haujlwm ntev, thiab tau nruab nrog technically muaj peev xwm installation commissioning thiab pab pawg muag khoom tom qab muag los daws koj cov kev txhawj xeeb.
Muaj peev xwm tsim muaj zog
Tam sim no, lub tuam txhab tsim 26 series, 280 ntau yam thiab ntau tshaj 900 specifications ntawm twj tso kua mis khoom.
Cov ntawv pov thawj
Tsim ib qho kev daws teeb meem rau kev ua haujlwm zoo ntawm tib neeg tub sab nyiag

cov khoom pov thawj

cov khoom pov thawj

cov khoom pov thawj

Verified Supplier

Verified Supplier

Verified Supplier
FAQ
Q: Koj tus MOQ yog dab tsi?
Q: Tus nqi ntawm cov khoom yog dab tsi?
Q: Koj cov nqe lus them nqi yog dab tsi?
Q: Koj puas muaj daim ntawv pov thawj dab tsi?
Q: YUAV UA LI CAS YUAV UA LI CAS?
Q: Koj puas tuaj yeem ua OEM hom?
Q: Lub sijhawm xa khoom yog dab tsi?
Q: Koj puas yog lub Hoobkas lossis tuam txhab lag luam?
Q: Yuav ua li cas hloov cov khoom?
Q: QUALITY RELIAB tau?
Q: Yuav ua li cas yuav peb lub twj tso kua mis?
Q: Peb puas tuaj yeem tuaj xyuas lub Hoobkas kom paub txog cov txheej txheem tsim khoom?
Q: Lub teb chaws twg koj muaj cov neeg siv khoom hauv ntiaj teb?
Cim npe nrov: Tuam Tshoj siab siab ntsug multistage twj tso kua mis manufacturers
Khoom parameters
| Flow Rate (Q): | 1.4~160m³/h |
| Lub taub hau (H): | 10~160m |
| Siab: | 0.1MPa ~ 1.6MPa (1Bar ~ 16Bar) |
| Lub zog: | 1.1 ~ 132kw |
| Calibre: | Tsawg dua los yog sib npaug li 150mm |
| Ua kua kub: | -20 degree ~ 150 degree (-4 degree F-302 degree F) |
| Khoom siv: | Cam khwb cia hlau / Ductile Hlau / cam khwb cia hlau / Stainless hlau, thiab lwm yam |
| Daim ntawv thov: | Haum rau lub zog los yog kev khiav dej txias thiab dej kub hauv cov tsev siab siab, cov mines sib sib zog nqus, cov chaw tua hluav taws lossis cov kua dej zoo sib xws. |
Xa kev nug













