Stainless hlau multistage twj tso kua mis
Lub taub hau (H): 10 ~ 160m
Siab: 0.1MPa ~ 1.6MPa (1Bar ~ 16Bar)
Lub Zog: 1.1 ~ 132kw
Caliber: Tsawg dua lossis sib npaug li 150mm
Ua kua kub: -20 degree ~ 150 degree (-4 degree F-302 degree F)
Khoom siv: Cam khwb cia hlau / Ductile Hlau / cam khwb cia hlau / Stainless hlau, thiab lwm yam
Hauj lwm lawm
Kev tsis
Stainless hlau multistage twj tso kua mis
Stainless hlau multistage twj tso kua mis txais ib tug ntsug multistage qauv, nrog me me hneev taw, siab efficiency, zoo nkauj tsos, lub teeb yuag thiab tsis tshua muaj suab nrov. Nws yog tsim rau cov dej hauv nroog thiab cov cua sov hauv nruab nrab. Nws yog siv los thauj cov dej huv lossis cov kua dej uas muaj lub cev thiab tshuaj lom neeg zoo ib yam li cov dej huv.
Khoom Parameter
| Customized kev them nyiaj yug | OEM, ODM, OBM |
| Hwj chim Source | Hluav taws xob |
| Hom Lub Npe | HNYB |
| Qauv | Multistage Pump |
| Daim ntawv thov | Cov tsev siab siab, cov mines sib sib zog nqus, cov khoom siv tua hluav taws, cov khoom siv dej. |
| Qhov Chaw Keeb Kwm | Henan, Suav |
| Hwj chim | 1.1 ~ 132kw |
| Calibre: | Tsawg dua los yog sib npaug li 150mm |
| Ntws | 1.4~160m³/h |
| Lub taub hau | 10~160m |
| Khoom siv | Cam khwb cia hlau / ductile hlau / cam khwb cia hlau / stainless hlau |
Khoom nta
Stainless hlau multistage twj tso kua mis yog ua los ntawm high-zoo stainless hlau los xyuas kom meej durability thiab ntev nyob rau hauv tej qhov chaw hnyav. Lawv feem ntau siv rau hauv kev kho dej, dej, kev tiv thaiv hluav taws, HVAC systems thiab ntau yam kev lag luam. Lawv yooj yim rau nruab, khiav ntsiag to thiab xav tau kev saib xyuas me ntsis, ua rau lawv muaj kev ntseeg siab rau txhua daim ntawv thov.
01
High efficiency thiab txuag hluav taws xob
Ua raws li kev tsim tshwj xeeb, peb muaj cov txheej txheem tshwj xeeb rau cov khoom tsim qauv, kev tsim pwm, thiab cov txheej txheem casting ntawm hydraulic Cheebtsam.
02
Cov txheej txheem Advanced khoom
Txhawm rau kom ntseeg tau tias kev sib dhos ua tau zoo ntawm cov khoom peb lub tuam txhab tau xa cov khoom siv tu cov khoom los ntawm txawv teb chaws, thiab txhua feem tau ua tib zoo deaned ua ntej lub rooj sib txoos zaum kawg.
03
Cov qauv tshwj xeeb
Nruab ib lub nplhaib O-shaped sealing rau ntawm qhov sib npaug ntawm qhov sib npaug ntawm lub nplhaib thiab lub twj tso kua mis kom tiv thaiv cov dej siab los ntawm kev nkag mus rau hauv qhov sib npaug chamber, txo qhov sib npaug ntawm cov khoom siv, thiab txuas ntxiv cov khoom siv lub neej.
04
Tsim nyog xaiv cov ntaub ntawv
Cov khoom siv ntawm cov phaj sib npaug thiab cov nplhaib sib npaug tuaj yeem tsim los ntawm surfacing carbide, alloy steel lossis QT600Mn, alloy ductile cam khwb cia hlau raws li cov neeg siv khoom sib txawv.
Tuam txhab Advantage
30 xyoo kev tshawb fawb thiab kev loj hlob ntawm multistage twj tso kua mis chaw tsim tshuaj paus
Suab ntau lawm txheej txheem
Lub tuam txhab muaj lub zog muaj zog, cov cuab yeej tsim khoom ua ntej, kev tshawb nrhiav zoo meej thiab pab pawg ntawm cov txuj ci zoo. Weproduce ntau yam khoom nrog ua tiav specifications.
Dav dav pab cov neeg siv
Nws yog dav siv hauv thee, mining, roj av, tshuaj lom neeg kev lag luam. textile, kev tsim kho hauv nroog, papermaking, metallurgy, farmlandirrigation thiab lwm yam lag luam
Ua kom tiav kev tswj hwm zoo
Lub tuam txhab ua rau forging ahead.innovating thiab tsim, tau tsim ib tug ua tiav txheej ntawm qualitymanagement system nyob rau hauv lub sij hawm ntev kev xyaum, thiab yog nruab nrog technically muaj peev xwm installation commissioning thiab tom qab-muag kev pab cuam pab neeg los daws koj cov kev txhawj xeeb.
Muaj peev xwm tsim muaj zog
Tam sim no, lub tuam txhab tsim 26 series, 280 ntau yam thiab ntau tshaj 900 specifications ntawm twj tso kua mis khoom.
Cov ntawv pov thawj
Tsim ib qho kev daws teeb meem rau kev ua haujlwm zoo ntawm tib neeg tub sab nyiag

daim ntawv pov thawj khoom

daim ntawv pov thawj khoom

daim ntawv pov thawj khoom

Verified Supplier

Verified Supplier

Verified Supplier
FAQ
Q: Koj tus MOQ yog dab tsi?
Q: Tus nqi ntawm cov khoom yog dab tsi?
Q: Koj cov nqe lus them nqi yog dab tsi?
Q: Koj muaj ntawv pov thawj dab tsi?
Q: YUAV UA LI CAS YUAV UA LI CAS?
Q: Koj puas tuaj yeem ua OEM hom?
Q: Lub sijhawm xa khoom yog dab tsi?
Q: Koj puas yog lub Hoobkas lossis tuam txhab lag luam?
Q: Yuav ua li cas hloov cov khoom?
Q: QUALITY RELIAB tau?
Q: Yuav ua li cas yuav peb lub twj tso kua mis?
Q: Peb puas tuaj yeem tuaj xyuas lub Hoobkas kom paub txog cov txheej txheem tsim khoom?
Q: Lub teb chaws twg koj muaj cov neeg siv khoom hauv ntiaj teb?
Cim npe nrov: Stainless hlau multistage twj tso kua mis, Tuam Tshoj Stainless hlau multistage twj tso kua mis manufacturers
Khoom parameters
| Flow Rate (Q): | 1.4~160m³/h |
| Lub taub hau (H): | 10~160m |
| Siab: | 0.1MPa ~ 1.6MPa (1Bar ~ 16Bar) |
| Lub zog: | 1.1 ~ 132kw |
| Calibre: | Tsawg dua los yog sib npaug li 150mm |
| Ua kua kub: | -20 degree ~ 150 degree (-4 degree F-302 degree F) |
| Khoom siv: | Cam khwb cia hlau / Ductile Hlau / cam khwb cia hlau / Stainless hlau, thiab lwm yam |
| Daim ntawv thov: | Haum rau lub zog los yog kev khiav dej txias thiab dej kub hauv cov tsev siab siab, cov mines sib sib zog nqus, cov chaw tua hluav taws lossis cov kua dej zoo sib xws. |
Xa kev nug













