Hauj lwm lawm
Kev tsis
Cov khoom lag luam

Kab rov tav tus kheej -} Pre} Pre} Pre} Pre} Pre}}}}}- priming thiab dej phwj tawm. Zoo li cov dej huv zoo ib yam - Presing twj, nws tsis tas yuav muaj lub hauv qab valve lossis dej. Nws yog dav siv nyob rau hauv nroog dej hauv kev lag luam xws li roj av, tshuaj, metallurgy, machinery, thiab tseem siv tau rau kev nqus dej thiab cov kais dej. Nws yog qhov haum rau kev sib txuas dej huv, dej hiav txwv, kua qaub thiab cov tshuaj pleev ib ce Alkaline {}}} packed slurries.
Khoom Parameter
| Customized kev pab | OEM, ODM, OBM |
| Lub zog | Noj fai fab |
| Hom Lub Npe | Hlwv |
| Lub tsev | Ib Leeg -} theem twj |
| Daim ntawv thov | Tsuas, Kev lag luam cov chaw, dej thiab kev ua liaj ua teb, thauj khoom kom nyab xeeb thiab dej nyab |
| Qhov chaw ntawm keeb kwm | Henan, Suav |
| Hwjchim | 1.5-110kw |
| Qhov hluav taws xob loj | Tsawg dua los yog sib npaug rau 300mm |
| Ntws | 3-800m³/ h |
| Lub taub hau | 12-65m |
| Khoom | Cam khwb cia hlau / coard cov hlau / cam khwb cia hlau / stainless hlau |
Cov khoom lag luam video
Khoom nta
1. Kev siv roj av engineering, dej phwj tuaj, qhia engineering.
2. Hauv nroog cov dej phwj tuaj.
3. Tsev kho mob, tsev so, chaw tua tsiaj, Aquaculture cov dej phwj tuaj.
4. Nroog Phwj Dej Kho Kev Cog Khoom Kev Cog Lus thiab Kev Tsim Kho Lub Zog Kev Tsim Kho Kev Tsim Khoom.
5. Lub Hoobkas tso kua dej thiab cov dej phwj tuaj.
6. Dej lim dej, dej phwj thiab ua kom txaj muag.
7. Lub teeb kev lag luam, ntawv nyeem, Textile, zaub mov ua nroj tsuag, tshuaj lom neeg kev lag luam, sib sib zog nqus kuv thiab lwm yam khoom siv da dej.

Cov khoom pov thawj

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

CE cov khoom pov thawj

Eha Cov Khoom Pov Ntawv Pov Thawj

Cov neeg xa khoom tau tseeb
Peb qhov chaw nyob
Zhaogang Industrial Park, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Suav
Whatsapp tus naj npawb
+86 158 3619 1545
E -} email
sales@hnybpumps.com

Cov FAQ
01. Koj MOQ yog dab tsi?
02. Koj cov ntsiab lus them nqi dab tsi?
03. Koj muaj ntawv pov thawj dab tsi?
04. Koj puas yog lub tuam txhab tsim khoom lossis lag luam?
05. Koj puas tuaj yeem ua OEM hom?
06. Dab tsi yog lub sijhawm khoom xa tuaj?
Cim npe nrov: horizontal self-priming sewage pump, China horizontal self-priming sewage pump manufacturers
Cov khoom tsis muaj
| Txaus tus nqi (Q): | 3~800m³/h |
| Taub Hau (H): | 12~65m |
| Siab: | 0.12MPA ~ 0.65mpa (1.2bar ~ 6.5bar) |
| Lub Zog: | 1.5 ~ 110kw |
| Kua kub: | -20℃~ 120℃(-4℃f ~ 248℃f) |
| Khoom siv: | Cam khwb cia hlau / COOL HLAU /GET STEECH / STINLESS HLAU, ETC |
| Daim Ntawv Thov: | Cov koob no muaj kev ua haujlwm ntawm tus kheej - presding, uas muaj qee qhov ua kua, ua kom muaj zog ntawm cov kua, cov quav, cov quav thiab cov tshuab lim dej. |
Xa kev nug










