Hauj lwm lawm
Kev tsis
Cov khoom lag luam

Tus kheej -}}} Pre} Pre} Prease Twj Tso Kua Muag Muaj qhov muaj zog tus kheej- priming muaj peev xwm. Nws tuaj yeem sai thiab ua tau zoo nqus thiab tawm tawm tsis muaj dej phwj tuaj yam tsis muaj dej txia cawv txiv neej thaum pib. Lub taub hau taub hau tuaj yeem ncav cuag 65 metres thiab tus kheej- Prede lub sij hawm luv, uas zoo heev txhim kho kev ua haujlwm thiab txuag koj lub sijhawm muaj txiaj ntsig zoo. Tus tshwj xeeb tsim qauv tau yooj yim tiv nrog cov dej phwj tuaj muaj cov impurities xws li cov khoom seem thiab cov fibers los ntawm kev ua tau zoo heev. Nws tuaj yeem hla cov kab mob siab tshaj plaws ntawm 76 hli, ua haujlwm tsis tu ncua thiab ruaj khov ntawm cov cuab yeej, thiab txo qis downes poob tshwm sim los ntawm kev ua tsis tiav.
Khoom Parameter
| Customized kev pab | OEM, ODM, OBM |
| Lub zog | Noj fai fab |
| Hom Lub Npe | Hlwv |
| Lub tsev | Ib Leeg -} theem twj |
| Daim ntawv thov | Tsuas, Kev lag luam cov chaw, dej thiab kev ua liaj ua teb, thauj khoom kom nyab xeeb thiab dej nyab |
| Qhov chaw ntawm keeb kwm | Henan, Suav |
| Hwjchim | 1.5-110kw |
| Qhov hluav taws xob loj | Tsawg dua los yog sib npaug rau 300mm |
| Ntws | 3-800m³/ h |
| Lub taub hau | 12-65m |
| Khoom | Cam khwb cia hlau / coard cov hlau / cam khwb cia hlau / stainless hlau |
Cov khoom lag luam video
Qauv nta

Khoom nta
Piv nrog cov khoom lag luam zoo sib xws, tus kheej - Presping muaj peev xwm, muaj zog siv zog, uas yog thawj zaug hauv cov dej phwj cov khoom hauv Suav. Txhua qhov kev ua haujlwm ntsuas kev ua haujlwm tau nce qib hauv tsev, mus txog qib kev nce qib hauv ntiaj teb, muaj kev ua lag luam dav dav, thiab muaj kev cuam tshuam dav dav.
1 thaj chaw kub tshaj plaws tsawg dua lossis sib npaug rau 45℃c, nruab nrab nruab nrab tsawg dua los yog sib luag rau 60℃C.
2 nruab nrab PHO cam cam cam cam cam cam cam cam cam cam khwb cia los tso kua mis yog 6 ~ 9, stainless hlau twj yog 1 ~ 14.
3. Qhov siab tshaj plaws txoj kab ntawm cov particle yog 60% ntawm lub twj tso kua mis caliber, thiab cov fiber ntau yog 5 zaug ntawm caliber.
4. Qhov hnyav tag nrho ntawm cov impurities nyob rau hauv nruab nrab yuav tsum tsis pub ntau tshaj 15% ntawm tag nrho qhov hnyav ntawm qhov nruab nrab yuav tsum tsis pub tshaj 1240 kg / cubic meter.

Cov khoom pov thawj

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

CE cov khoom pov thawj

Eha Cov Khoom Pov Ntawv Pov Thawj

Cov neeg xa khoom tau tseeb
Peb qhov chaw nyob
Zhaogang Industrial Park, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Suav
Whatsapp tus naj npawb
+86 158 3619 1545
E -} email
sales@hnybpumps.com

Cim npe nrov: Self -} Pre priming phwj chim, Tuam Tshoj tus kheej -}}} pre {}}}} pre} Pre} Prease Manufacturers
Cov khoom tsis muaj
| Txaus tus nqi (Q): | 3~800m³/h |
| Taub Hau (H): | 12~65m |
| Siab: | 0.12MPA ~ 0.65mpa (1.2bar ~ 6.5bar) |
| Lub Zog: | 1.5 ~ 110kw |
| Kua kub: | -20℃~ 120℃(-4℃f ~ 248℃f) |
| Khoom siv: | Cam khwb cia hlau / COOL HLAU /GET STEECH / STINLESS HLAU, ETC |
| Daim Ntawv Thov: | Cov koob no muaj kev ua haujlwm ntawm tus kheej - presding, uas muaj qee qhov ua kua, ua kom muaj zog ntawm cov kua, cov quav, cov quav thiab cov tshuab lim dej. |
Tom ntej
SELF PROADING Electric PumpXa kev nug










