Diesel Cav Multistage twj tso kua mis
Lub taub hau: 50 ~ 1800m
Caliber: tsawg dua lossis sib npaug rau 300mm
Lub Hwj Chim: 3 ~ 1600kw
Nruab nrab kub: -20℃~ 150℃(yuav tsum tau piav qhia yog tias nws yog siab dua 80 degree)
Material: cast iron/ductile iron/cast steel/stainless steel, etc.
Hauj lwm lawm
Kev tsis
Diesel Cav Multistage twj tso kua mis
Hnyb diesel cav twj tso kua mis teeb yog ib qho muaj peev xwm thiab cov khoom siv tau vam khom uas haum rau ntau cov ntawv thov. Lub twj tso kua dej haib heev rau cov dej muab cov dej khov muab kev ua tau zoo thiab txhim khu kev qha, thaum lub zog ruaj khov ua kom muaj kev ntev thiab kev saib xyuas qis. Txawm koj yuav tsum txav cov dej loj rau cov hom phiaj ua liaj ua teb, kev tswj dej nyab xeeb, dej nyab xeeb uas koj tuaj yeem ntseeg tau. Nrog nws yooj yim ntawm kev siv, kev ua tau zoo ib yam, thiab siab- kev lag luam diesel dej yog qhov yuav tsum tau ua lag luam lossis kev lag luam.
Khoom Parameter
Diesel Cav Multistage twj tso kua mis
| Customized kev pab | OEM, ODM, OBM |
| Lub zog | Lub cav diesel |
| Hom Lub Npe | Hlwv |
| Lub tsev | Multistage twj tso kua mis |
| Daim ntawv thov | Muaj cov rhaub dej sov, kev siv hluav taws xob, dej thiab kev lag luam ua liaj ua teb, kev lag luam mining, tso dej haus |
| Qhov chaw ntawm keeb kwm | Henan, Suav |
| Hwjchim | 3 ~ 1600kw |
| Qhov hluav taws xob loj | Tsawg dua los yog sib npaug rau 300mm |
| Ntws | 3.7~1350m³/h |
| Lub taub hau | 10~1800m |
| Khoom | Cam khwb cia hlau / coard cov hlau / cam khwb cia hlau / stainless hlau |
Cov khoom lag luam video

- Siv rau kev tiv thaiv hluav taws, xws li hluav taws tshuab hluav taws kub, tsuag txias tshuab, thiab lwm yam.
- Kev siv thaum muaj xwm ceev, xws li cov dej haus dej thiab dej siab kub.
- Cua sov, xws li cov dej ua haujlwm ncig thiab cua txias ncig ua si.
- Cov thawj coj hauv nroog, kev tso dej thaum muaj xwm ceev, khoom siv dej ceev.
- Kev ua paug dej paug thiab dej.
Khoom nta
Lub tshuab roj multistage twj tso kua mis teeb tsa tau siv los ntawm lub cav diesel. Lub twj tso kua mis chav tsev yog tsav los ntawm lub cav diesel los ntawm kev sib txuas tshiab. Nws muaj kev txhim kho tsim nyog thiab tsim nyog, lub zog yooj yim, roj me me, cov qauv roj me me, ruaj khov thiab txhim khu kev qha loj heev, thiab lwm yam.
01
High efficiency thiab lub zog txuag
Ua raws li kev tsim tshwj xeeb, peb tsis muaj kev tsim tshwj xeeb, peb tsis muaj kev lag luam rau cov khoom qauv xaiv, pwm ua, thiab cov txheej txheem casting ntawm cov txheej txheem hydraulic.
02
Cov txheej txheem txheej txheem tshaj plaws
Txhawm rau kom ua tau cov kev sib dhos ua haujlwm ntawm cov khoom lag luam muag khoom txawv teb, thiab txhua ntu tau cuam tshuam ua ntej ua ntej Lub Rooj Sib Tham Zaum Kawg.
03
Yam Qauv Txawv
Nruab ib qho O {- Daim duab sealing zoo nkauj ntawm kev sib npaug ntawm cov twj tso kua mis kom tiv thaiv kev sib npaug high}
04
Kev Xaiv Tsim Nyog
Cov khoom siv ntawm cov nyiaj sib npaug thiab cov nplhaib sib npaug tuaj yeem bemade ntawm surfacing carbide, alloy steel lossis alloy ductile cam khwb cia hlau raws li cov USNYERS sib txawv.
Tuam txhab tau zoo dua
Kev Tshawb Fawb Txog 30 Xyoo thiab Kev Loj Hlob ntawm Multistage Twj Tso Cai
Suab Ntau Lawm
Lub tuam txhab muaj lub zog muaj zog, cov khoom siv tsim ntau lawm, kev pom zoo meej txhais tau tias thiab AGroup of High- Cov txuj ci siab siab. Peb cov khoom lag luam ntau cov khoom lag luam nrog cov lus qhia ua tiav.
Dav pab cov neeg siv
lt tau siv dav hauv cov thee, kev siv roj av, kev tsim kho, kev tsim kho hauv nroog, metallging, metallgzerrigation thiab lwm yam kev lag luam
Ua kom tiav Cov Txheej Txheem Tswjhwm Zoo
Lub tuam txhab ua rau forging ua ntej.Nynovating thiab txhim kho, tau npaj ua tiav cov txheej txheem kev ua haujlwm zoo hauv kev ua haujlwm hauv lub sijhawm ntev hauv kev ua haujlwm thiab tom qab kev txhawj xeeb.
Muaj Peev Xwm Raug
Tam sim no, lub tuam txhab tsim tawm 26 koob, 280 ntau yam thiab ntau tshaj li 900 qhov tshwj xeeb ntawm cov roj twj tso kua mis.
Cov FAQ
Q: Koj MOQ yog dab tsi?
Q: Koj cov nqe lus them nqi dab tsi?
Q: Koj muaj ntawv pov thawj dab tsi?
Q: Yuav ua li cas txog qhov kev tiv thaiv?
Q: Koj puas tuaj yeem ua OEM hom?
Q: Dab tsi yog lub sijhawm xa khoom?
Q: Koj puas yog lub tuam txhab tsim khoom lossis lag luam?
Q: Yuav ua li cas los hloov chaw?
Q: Zoo txhim khu kev qha?
Q: Yuav ua li cas yuav peb lub twj?
Q: Peb puas tuaj yeem mus saib lub Hoobkas kom paub txog cov txheej txheem ntau lawm?
Q: Koj muaj cov teb chaws twg hauv ntiaj teb?
Cim npe nrov: Diesel Cav Multistage twj tso kua mis teeb, Tuam Tshoj Diesel Cav Multistage Twj Tso Kua Mis Multistage Twj Multistage Twj Multistage Twj Multistage Puv Tej
Cov khoom tsis muaj
| Ntws | 3.7~1350m³/h |
| Lub taub hau | 10~1800m |
| Caliber | Tsawg dua los yog sib npaug rau 300mm |
| Hwjchim | 3 ~ 1600kw |
| Nruab nrab kub | -20℃~ 150℃(yuav tsum tau piav qhia yog tias nws yog siab dua 80 degree) |
| Khoom | Cam khwb cia hlau / COOL HLAU /GET STEECH / STINLESS HLAU, ETC |
| Cov tau txais daim ntawv thov: | Thauj cov dej huv los yog cov kua tshwj xeeb uas tsis muaj lossis tso cua sov thiab lwm yam dej kub thiab lwm yam dej txias thiab lwm yam. |
Xa kev nug













