Diesel Cav Ob Chav Twj Tso Kua Mis
Taub hau (h): 10-260m
Siab: 0.1Mpa-2.6mpa (1bar-26Bar)
Caliber: tsawg dua lossis sib npaug rau 1200mm
Lub Hwj Chim: 11-2240Kw
Nruab Nrab Kub: -20 Degree -150 Qib F-482 Qib F) (siab dua 80 degree, thov qhia meej)
Material: cast iron/ductile iron/cast steel/stainless steel, etc
Hauj lwm lawm
Kev tsis
Cov khoom lag luam

Lub cav diesel ob npaug -}}}} Zoo siv dej siab thiab tsis yog {{sholosive kua. Qhov nruab nrab kub tshaj plaws yog 80 degree. Nws muaj cov yam ntxwv ntawm lub taub hau ntawm lub taub hau siab thiab txaus siab, thiab yog siv dav hauv engineering. Lub impeller ntawm hom twj tso kua mis no yeej muaj li ntawm ob qho rov qab {{} {{8}- rov qab impellers. Nyob rau hauv cov xwm txheej ntawm tib lub cheeb ntawm lub impeller, tus nqi txaus yuav yog ob npaug; Lub twj tso hluav taws xob yog kab rov tav rau kev tshuaj xyuas yooj yim thiab kev txij nkawm. Nyob rau tib lub sijhawm, cov inlet thiab qhov hluav taws xob cov lus qhia ntawm diesel ob {{11 11} {11 11} {11 11} {11 11}} Lub taub dej thiab cov twj tso kua mis thiab hluav taws xob.
Khoom Parameter
| Customized kev pab | OEM, ODM, OBM |
| Lub zog | Lub cav diesel |
| Hom Lub Npe | Hlwv |
| Lub tsev | Ib Leeg -} theem twj |
| Qhov chaw ntawm keeb kwm | Henan, Suav |
| Hwjchim | 11-2240KW |
| Qhov hluav taws xob loj | Tsawg dua los yog sib npaug rau 1200mm |
| Ntws | 50-18000m³/ H |
| Lub taub hau | 10-260m |
| Khoom | Cam khwb cia hlau / coard cov hlau / cam khwb cia hlau / stainless hlau |
Cov khoom lag luam video
Yam xwm txheej

Daim ntawv thov
1) Kev Ua Ntawv Ntxiv, Petrochemical Kev Lag Luam
2) Kev Lag Luam Kev Lag Luam Kev Lag Luam
3) Kev Lag Luam Tshuaj Lom Zem, Kev Lag Luam Ntawv
4) Cov Txheej Txheem General Engineering
5) Desalination cog
6) Cua Txias Tshuab
7) fais fab fais fab
8) Kev tiv thaiv ib puag ncig engineering
9) Cov Nkoj Hluav Taws Xob thiab Maritime Kev Lag Luam
Nta
Tus nqi txaus:Lub impeller ntawm cov diesel ob npaug - Suction}} {1} {1} {1} Tus nqi txaus ua ke tuaj yeem ua ob npaug ntawm tib lub cheeb.
Zoo anti - cavitation kev ua tau:Txij li cov dej tso rau hauv ob qho tib si - kev nkag siab ntawm cov dej hauv lub cavteritation thiab txhim kho lub cavitation thiab txhim kho lub zog ntawm lub twj tso kua mis.
Symmetrical qauv thiab kev ua haujlwm du:Tus qauv ua qauv ntawm ob npaug -}}}}}}}}}}}}}}}} kev sib dhos, tsis muaj lub zog axial, thiab nws khiav yooj yim. Ib qho ntxiv, cov twj tso kua mis cas yog kab rov qab qhib, uas yooj yim rau kev kuaj thiab txij nkawm.
Ntau yam ntawm daim ntawv thov:Qhov kev ntsuas ntawm kev siv ntawm diesel ob -}}}}}}}} Kev nqus dej, xws li kev nyab xeeb rau lub hauv nroog, kev nyab xeeb tswj, dej nyab, thiab lwm yam.

Daim ntawv muaj cai

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

CE cov khoom pov thawj

Eha Cov Khoom Pov Ntawv Pov Thawj

Cov neeg xa khoom tau tseeb
Peb qhov chaw nyob
Zhaogang Industrial Park, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Suav
Whatsapp tus naj npawb
+86 158 3619 1545
E -} email
sales@hnybpumps.com

Cim npe nrov: Diesel Cav Nqus Twj, Tuam Tshoj Diesel Cav Muab Ob Chav Twj Nqus Twj Supt
| Flow (q): | 50-18000m³/ H |
| Taub Hau (H): | 10-260m |
| Siab: | 0.1mpa-2.6pa (1bar-26Bar) |
| Caliber: | Tsawg dua los yog sib npaug rau 1200mm |
| Lub Zog: | 11-2240KW |
| Nruab nrab kub: | -20 Degree -150 Qib F-482 Qib F) (saum toj 80 degree, thov qhia meej) |
| Khoom siv: | Cam khwb cia hlau / COOL HLAU /GET STEECH / STINLESS HLAU, ETC |
| Daim ntawv thov tau txais: | Qhov s - Hom kev nqus cov twj tso kua mis tso zis rov ua haujlwm ntawm peb lub hoobkas. Nws yog ib qho khoom siv thiab lub zog - kev txuag khoom haum rau kev lag luam thiab cov hauv nroog loj thiab tso kua dej. Nws tuaj yeem raug siv los ua cov kua dej lossis cov khoom siv dej rau cov khoom, cov nroog, cov conservancy, roj consroter, entroleum, engineering, thiab lwm yam lag luam. Nws kuj tseem siv tau rau kev ua dej ua liaj ua teb thiab lwm yam kev lag luam. |
Xa kev nug










