Submersible dej twj tso kua mis kom zoo
Lub Taub Hau (H): 25 ~ 1000m
Siab: 0.25Mpa ~ 10MPA (2.5BAR ~ 100bar)
POWER: 3 ~ 360KW
Cov kua kub ua kua kub: 0 degree ~ 120℃(32℃f ~ 248℃f)
Qhov hluav taws xob loj: tsawg dua los yog sib npaug rau 600 hli
Material: Cast Iron/Ductile Iron/Cast Steel/Stainless Steel, Etc
Hauj lwm lawm
Kev tsis
Cov khoom lag luam

Submersible dej twj tso kua mis kom tsim kom cov dej tso tawm los ntawm cov av hauv av mus rau saum npoo av, kev ua liaj ua teb, ua lag luam lossis siv. Cov twj no yog qhov tseem ceeb nyob rau hauv cov dej zoo, tshwj xeeb tshaj yog nyob rau thaj chaw uas cov nplaim dej tsaws tsag los tob.
Khoom Parameter
| Customized kev pab | OEM, ODM, OBM |
| Lub zog | Noj fai fab |
| Hom Lub Npe | Hlwv |
| Lub tsev | Multistage twj tso kua mis |
| Daim ntawv thov | Muaj cov rhaub dej sov, kev siv hluav taws xob, dej thiab kev lag luam ua liaj ua teb, kev lag luam mining, tso dej haus |
| Qhov chaw ntawm keeb kwm | Henan, Suav |
| Hwjchim | 3-360Kw |
| Qhov hluav taws xob loj | Tsawg dua los yog sib npaug rau 600 hli |
| Ntws | 5-750m³/ H |
| Lub taub hau | 25-1000m |
| Khoom | Cam khwb cia hlau / coorile hlau, thiab lwm yam. |
Cov khoom lag luam video
Khoom nta
- Efficiency:Lub twj tso kua dej submersible muaj txiaj ntsig zoo vim tias lawv thawb dej rau saum npoo, uas xav tau tsawg dua lub zog uas yuav tsum tau rub dej.
- Kev ntseeg tau:Cov twj no tau paub txog lawv txoj kev ntseeg tau thiab muaj peev xwm kav ntev ntev, ib nrab vim tias tus qauv submersible tiv thaiv tiv thaiv lub twj tso kua mis thiab lub cev muaj zog los ntawm lwm cov khoom.
- Cov haujlwm ua ntsiag to:Txij li thaum lub twj tso kua mis ua haujlwm hauv qab dej, nws yog qhov zoo nyob ntsiag to rau cov nyob rau saum npoo.
- Dej siab:Muaj peev xwm muab cov dej muaj zog thiab khov kho, txawm tias los ntawm cov dej tob tob, uas yog qhov tseem ceeb rau cov hnub sov thiab cov lag luam dej.
Daim Ntawv Thov Kev Thov
1. Cov tsheb thauj khoom hauv av:Submersible dej twj tso kua mis kom tau rho tawm hauv cov dej hauv av los ntawm cov dej haus kom tob, kev ua liaj ua teb dej thiab lwm yam dej num.
2. Qhov dej ntws thiab dej:Submersible dej twj tso kua mis kom ntws dej nag, Daus Dej, thiab lwm yam rau Farmland, chaw ua si rau cov dej thiab lwm qhov chaw siv dej.
3. Cov khoom noj hauv av:Hauv cov chaw uas cov dej hauv av sab sab sab sab sab sab sab sab sab sab sab sab sab sab sab sab sab sab sab sab sab sab yog sab sab sab, cov dej xau dej kom zoo yuav rov qab tau muab cov dej ntws tawm hauv av.
4. Khoom Siv Hluav Taws Xob Thaum Muaj Xwm Txheej Ceev:Submersible tso kua twj tso dej kom zoo tuaj yeem muab cov dej dej muaj thaum muaj xwm ceev xws li av qeeg thiab dej nyab los ua kom cov neeg nyob hauv av.

Cov khoom pov thawj

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

CE cov khoom pov thawj

Eha Cov Khoom Pov Ntawv Pov Thawj

Cov neeg xa khoom tau tseeb
Peb qhov chaw nyob
Zhaogang Industrial Park, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Suav
Whatsapp tus naj npawb
+86 158 3619 1545
E -} email
sales@hnybpumps.com

Cim npe nrov: Submersible dej twj tso kua mis kom zoo, Tuam Tshoj submersible dej twj rau cov tuam txhab tsim khoom
Cov khoom tsis muaj
| Txaus tus nqi (Q): | 5~750m³/h |
| Taub Hau (H): | 25~1000m |
| Siab: | 0.25Mpa ~ 10MPA (2.5BAR ~ 100bar) |
| Lub Zog: | 3 ~ 360KW |
| Kua kub: | 0 Qib ~ Qib ~ 120 Qib (32℃F ~ 248 Degree F) |
| Qhov hluav taws xob loj: | Tsawg dua los yog sib npaug rau 600 hli |
| Khoom siv: | Cam khwb cia hlau / COOL HLAU /GET STEECH / STINLESS HLAU, ETC |
| Daim Ntawv Thov: | Haum rau cov dej hauv av hauv av, ua liaj ua teb, kev lag luam, kev txhim kho dej thiab siv hluav taws xob geothermal, cov cua sov no, thiab lwm yam. |
Xa kev nug










