Hauj lwm lawm
Kev tsis
Khib Roj Diaphragm Pump

Khib nyiab roj Diaphragm twj tso kua mis, lub hom phiaj tsim kev daws teeb meem tsim kom muaj txiaj ntsig zoo thiab muaj kev nyab xeeb ntawm kev hloov cov roj pov tseg hauv tsheb, kev lag luam, thiab kev siv ib puag ncig. Engineered nrog durability thiab kev ntseeg siab nyob rau hauv lub siab, lub diaphragm twj tso kua mis no yog nruab los tswj cov kev cov nyom txuam nrog cov pov tseg roj pov tseg. Khib roj hmab Diaphragm twj tso kua mis yog koj tus khub txhim khu kev qha nyob rau hauv zoo tuav cov kev hloov ntawm cov roj pov tseg. Nrog nws cov qauv tsim tshwj xeeb cov roj pov tseg, kev tsim kho ruaj khov, thiab cov yam ntxwv zoo rau cov neeg siv, lub twj tso kua mis no yog qhov kev xaiv zoo tshaj plaws rau kev lag luam thiab cov kev pabcuam cuam tshuam nrog lub luag haujlwm pov tseg cov roj pov tseg.
Khoom Parameter
| Customized kev them nyiaj yug | OEM, ODM, OBM |
| Hwj chim Source | Pneumatic |
| Hom Lub Npe | HNYB |
| Qauv | Diaphragm twj tso kua mis |
| Daim ntawv thov | Cov tsev lag luam, kev kho dej haus, cov tsev nyob, muaj boilers, industrial utilities, irrigation thiab kev ua liaj ua teb. |
| Qhov Chaw Keeb Kwm | Henan, Suav |
| Hwj chim | 1 5-110kw |
| Qhov hluav taws xob loj | Tsawg dua los yog sib npaug li 100mm |
| Ntws | 0.5-30m³/ h |
| Lub taub hau | 30-50m |
| Khoom siv | Cam khwb cia hlau / aluminium alloy / yas / roj hmab / PTFE / Stainless hlau |
Cov khoom video
Khoom nta
Diaphragm Design:Lub twj tso kua mis muaj lub zog diaphragm tsim uas pab txhawb kev hloov pauv zoo, ua kom muaj kev ruaj khov thiab zoo ib yam ntawm cov roj pov tseg. Qhov kev tsim no kuj txo qhov hnav thiab tsim kua muag, ncua lub twj tso kua mis lub neej.
Pneumatic zog:Powered los ntawm compressed cua, lub diaphragm twj tso kua mis no tshem tawm qhov xav tau ntawm hluav taws xob nyob rau hauv pov tseg roj hloov ua hauj lwm, txhim khu kev ruaj ntseg thiab yooj nyob rau hauv ntau qhov chaw.
Self-Priming Peev Xwm:Lub twj tso kua mis yog tus kheej-priming, tso cai rau kev nqus sai thiab zoo ntawm cov roj pov tseg, txawm tias qis dua. Qhov no feature ua kom yooj yim cov txheej txheem teeb tsa thiab ua kom ntseeg tau tias kev ua tau zoo hauv cov roj khib nyiab.
01
High efficiency thiab txuag hluav taws xob
Ua raws li kev tsim tshwj xeeb, peb muaj cov txheej txheem tshwj xeeb rau cov khoom tsim qauv, kev tsim pwm, thiab cov txheej txheem casting ntawm hydraulic Cheebtsam.
02
Cov txheej txheem Advanced khoom
Txhawm rau kom ntseeg tau tias kev sib dhos ua tau zoo ntawm cov khoom peb lub tuam txhab tau xa cov khoom siv tu cov khoom los ntawm txawv teb chaws, thiab txhua feem tau ua tib zoo deaned ua ntej lub rooj sib txoos zaum kawg.
03
Cov qauv tshwj xeeb
Nruab ib lub nplhaib O-shaped sealing rau ntawm qhov sib npaug ntawm qhov sib npaug ntawm lub nplhaib thiab lub twj tso kua mis kom tiv thaiv cov dej siab los ntawm kev nkag mus rau hauv qhov sib npaug chamber, txo qhov sib npaug ntawm cov khoom siv, thiab txuas ntxiv cov khoom siv lub neej.
04
Tsim nyog xaiv cov ntaub ntawv
Cov khoom siv ntawm cov phaj sib npaug thiab cov nplhaib sib npaug tuaj yeem tsim los ntawm surfacing carbide, alloy steel lossis QT600Mn, alloy ductile cam khwb cia hlau raws li cov neeg siv khoom sib txawv.
Tuam txhab Advantage
30 xyoo kev tshawb fawb thiab kev loj hlob ntawm multistage twj tso kua mis chaw tsim tshuaj paus
Suab ntau lawm txheej txheem
Lub tuam txhab muaj lub zog muaj zog, cov cuab yeej tsim khoom ua ntej, kev tshawb nrhiav zoo meej thiab pab pawg ntawm cov txuj ci zoo. Weproduce ntau yam khoom nrog ua tiav specifications.
Dav dav pab cov neeg siv
Nws yog dav siv hauv thee, mining, roj av, tshuaj lom neeg kev lag luam. textile, kev tsim kho hauv nroog, papermaking, metallurgy, farmlandirrigation thiab lwm yam lag luam
Ua kom tiav kev tswj hwm zoo
Lub tuam txhab ua rau forging ahead.innovating thiab tsim, tau tsim ib tug ua tiav txheej ntawm qualitymanagement system nyob rau hauv lub sij hawm ntev kev xyaum, thiab yog nruab nrog technically muaj peev xwm installation commissioning thiab tom qab-muag kev pab cuam pab neeg los daws koj cov kev txhawj xeeb.
Muaj peev xwm tsim muaj zog
Tam sim no, lub tuam txhab tsim 26 series, 280 ntau yam thiab ntau tshaj 900 specifications ntawm twj tso kua mis khoom.
Cov ntawv pov thawj
Tsim kom muaj kev daws teeb meem rau kev ua haujlwm zoo ntawm tib neeg tub sab nyiag

daim ntawv pov thawj khoom

daim ntawv pov thawj khoom

daim ntawv pov thawj khoom

Verified Supplier

Verified Supplier

Verified Supplier
FAQ
Q: Koj tus MOQ yog dab tsi?
Q: Tus nqi ntawm cov khoom yog dab tsi?
Q: Koj cov nqe lus them nqi yog dab tsi?
Q: Koj muaj ntawv pov thawj dab tsi?
Q: YUAV UA LI CAS YUAV UA LI CAS?
Q: Koj puas tuaj yeem ua OEM hom?
Q: Lub sijhawm xa khoom yog dab tsi?
Q: Koj puas yog lub Hoobkas lossis tuam txhab lag luam?
Q: Yuav ua li cas hloov cov khoom?
Q: QUALITY RELIAB tau?
Q: Yuav ua li cas yuav peb lub twj tso kua mis?
Q: Peb puas tuaj yeem tuaj xyuas lub Hoobkas kom paub txog cov txheej txheem tsim khoom?
Q: Lub teb chaws twg koj muaj cov neeg siv khoom hauv ntiaj teb?
Cim npe nrov: pov tseg roj diaphragm twj tso kua mis, Tuam Tshoj pov tseg roj diaphragm twj manufacturers
Cov khoom parameter
| Flow Rate (Q): | 0.5~30m³/h |
| Lub taub hau (H): | 30~ 50m |
| Siab: | {{0}}MPa ~ 0.5MPa (OBar ~ 5Bar) |
| Lub zog: | 1.5 ~ 110kw |
| Ua kua kub: | 0 degree ~ 150 degree (32 degree F ~ 302 degree F) |
| Khoom siv: | Cam khwb cia hlau / aluminium alloy / yas / roj hmab / PTFE / Stainless hlau, thiab lwm yam. |
| Daim ntawv thov: | Nws yog siv los thauj cov kua sib txawv corrosive thiab granular, kua tshwj xeeb uas muaj viscosity siab, volatile, flammable thiab explosive, heev toxic, thiab lwm yam. |
Xa kev nug












