Hauj lwm lawm
Kev tsis
Zaum Ob Chav Diaphragm Cua Twj Tso Kua Dej
Hnyb Tshuaj Tiv Thaiv Dephragm yog lub hauv paus ruaj khov thiab txhim khu kev qha thiab hloov kua kom muaj kev ua kua. Nrog rau cov diaphragm tshwj xeeb tiv taus tshuaj quav, lub twj tso kua mis no ua kom muaj txiaj ntsig zoo hauv kev kov cov tshuaj txhoj puab heev.
Khoom Parameter
Zaum Ob Chav Diaphragm Cua Twj Tso Kua Dej
| Customized kev pab | OEM, ODM, OBM |
| Lub zog | Pneumatic |
| Hom Lub Npe | Hlwv |
| Lub tsev | Zaum Ob Chav Diaphragm Cua Twj Tso Kua Dej |
| Daim ntawv thov | Muaj cov rhaub dej sov, kev siv hluav taws xob, dej thiab kev lag luam ua liaj ua teb, kev lag luam mining, tso dej haus |
| Qhov chaw ntawm keeb kwm | Henan, Suav |
| Hwjchim | 1.5-110kw |
| Qhov hluav taws xob loj | Tsawg dua los yog sib npaug rau 100mm |
| Ntws | 0.5-30m³/ H |
| Lub taub hau | 30-50m |
| Khoom | Cam khwb cia hlau / coard cov hlau / cam khwb cia hlau / stainless hlau |
Cov khoom lag luam video
Khoom nta
Peb lub tuam txhab yog cov chaw tsim khoom tshaj lij tshwj xeeb hauv kev tsim khoom lag luam hauv Central thiab South Choj Chaw tsim tshuaj paus hauv Central thiab cov khoom lag luam muaj ntau dua li cov ntaub ntawv tshwj xeeb thiab ntau yam kev siv.
01
High efficiency thiab lub zog txuag
Ua raws li kev tsim tshwj xeeb, peb tsis muaj kev tsim tshwj xeeb, peb tsis muaj kev lag luam rau cov khoom qauv xaiv, pwm ua, thiab cov txheej txheem casting ntawm cov txheej txheem hydraulic.
02
Cov txheej txheem txheej txheem tshaj plaws
Txhawm rau kom ua tau cov kev sib dhos ua haujlwm ntawm cov khoom lag luam muag khoom txawv teb, thiab txhua ntu tau cuam tshuam ua ntej ua ntej Lub Rooj Sib Tham Zaum Kawg.
03
Yam Qauv Txawv
Nruab ib qho O {- Daim duab sealing zoo nkauj ntawm kev sib npaug ntawm cov twj tso kua mis kom tiv thaiv kev sib npaug high}
04
Kev Xaiv Tsim Nyog
Cov khoom siv ntawm cov nyiaj sib npaug thiab cov nplhaib sib npaug tuaj yeem bemade ntawm surfacing carbide, alloy steel lossis alloy ductile cam khwb cia hlau raws li cov USNYERS sib txawv.
Tuam txhab tau zoo dua
Kev Tshawb Fawb Txog 30 Xyoo thiab Kev Loj Hlob ntawm Multistage Twj Tso Cai
Suab Ntau Lawm
Lub tuam txhab muaj lub zog muaj zog, cov khoom siv tsim ntau lawm, kev pom zoo meej txhais tau tias thiab AGroup of High- Cov txuj ci siab siab. Peb cov khoom lag luam ntau cov khoom lag luam nrog cov lus qhia ua tiav.
Dav pab cov neeg siv
lt tau siv dav hauv cov thee, kev siv roj av, kev tsim kho, kev tsim kho hauv nroog, metallging, metallgzerrigation thiab lwm yam kev lag luam
Ua kom tiav Cov Txheej Txheem Tswjhwm Zoo
Lub tuam txhab ua rau forging ua ntej.Nynovating thiab txhim kho, tau npaj ua tiav cov txheej txheem kev ua haujlwm zoo hauv kev ua haujlwm hauv lub sijhawm ntev hauv kev ua haujlwm thiab tom qab kev txhawj xeeb.
Muaj Peev Xwm Raug
Tam sim no, lub tuam txhab tsim tawm 26 koob, 280 ntau yam thiab ntau tshaj li 900 qhov tshwj xeeb ntawm cov roj twj tso kua mis.
Cov FAQ
Q: Koj MOQ yog dab tsi?
Q: Koj cov nqe lus them nqi dab tsi?
Q: Koj muaj ntawv pov thawj dab tsi?
Q: Yuav ua li cas txog qhov kev tiv thaiv?
Q: Koj puas tuaj yeem ua OEM hom?
Q: Dab tsi yog lub sijhawm xa khoom?
Q: Koj puas yog lub tuam txhab tsim khoom lossis lag luam?
Q: Yuav ua li cas los hloov chaw?
Q: Zoo txhim khu kev qha?
Q: Yuav ua li cas yuav peb lub twj?
Q: Peb puas tuaj yeem mus saib lub Hoobkas kom paub txog cov txheej txheem ntau lawm?
Q: Koj muaj cov teb chaws twg hauv ntiaj teb?
Cim npe nrov: Ob chav diaphragm cua twj tso kua pa pa roj twj
Cov khoom tsis muaj
| Txaus tus nqi (Q): | 0.5~30m³/h |
| Taub Hau (H): | 0~ 50m |
| Siab: | 0Mpa ~ 0.5mpa (OBAR ~ 5BAR) |
| Lub Zog: | 1.5 ~ 110kw |
| Kua kub: | 0℃~℃~ 150℃(32℃f ~ 302℃f) |
| Khoom siv: | Aluminium Ally, Polypropylene, Hlau Stainless, Cam Khwb Cia Hlau, thiab lwm yam |
| Daim Ntawv Thov: | Nws yog siv los thauj cov roj sib txawv thiab cov kua loj, cov kua tshwj xeeb nrog cov viscosity siab, tsis muaj zog loj, tawg thiab tawg tau yooj yim, thiab lwm yam. |
Xa kev nug














