Hauj lwm lawm
Kev tsis
Cov khoom lag luam

Diaphragm Roj hloov mus hloov twj yog ib qho kev siv tsheb thauj tau cov roj. Nws tsuas yog suav nrog cov diaphragm, lub cev valve, sab laug thiab sab xis thiab txoj cai diaphragm chav, thiab lub cuab yeej tsav tsheb. Diaphragm Cov roj twj muaj qhov zoo ntawm tsis muaj kev xau, thiab muaj peev xwm thauj tau cov kua dej siab thiab cov khoom uas hloov pauv siab. Lawv tau siv dav hauv cov tshuaj, tshuaj, zaub mov, kev tiv thaiv ib puag ncig thiab lwm yam kev lag luam.
Tus qauv diaphragm hloov kua dej adopts ob lub diaphragm qauv thiab tsis muaj cov ntsiab lus xau rau hauv, yog li nws tuaj yeem tiv thaiv cov khoom siv tsoos thiab tiv thaiv kom tsis txhob muaj kuab lom. Ntxiv rau, diaphragm roj twj muaj tshwj xeeb rau kev thauj cov tshuaj uas muaj cov ntsiab lus siab, cov tshuaj lom neeg, thiab yuav tsis muaj kev phom sij vim kev phom sij.
Tsis tas li ntawd, ib qho tseem ceeb heev ntawm diaphragm roj hloov twj yog lawv cov kev siv ntau. Vim tias nws tuaj yeem thauj ntau cov kua dej, xws li dej, roj, kua txiv hmoov, thiab nws cov khoom tuaj yeem siv tau dav hauv ntau yam kev ua haujlwm. Diaphragms yog ua los ntawm cov khoom sib txawv, tuaj yeem siv nrog cov tshuaj sib txawv thiab tuaj yeem thauj cov kua sib txawv.
Hauv cov ntsiab lus, lub diaphragm roj hloov tau kua yog cov kua dej hloov nrog ntau yam zoo. Nws tsis muaj xau, tsis muaj kuab paug, haum rau ntau yam dej, thiab yog siv ntau yam kev ua haujlwm, khoom noj khoom haus, kev tiv thaiv kev tiv thaiv kev tiv thaiv kev tiv thaiv ib puag ncig.
Khoom Parameter
| Customized kev pab | OEM, ODM, OBM |
| Lub zog | Pneumatic |
| Hom Lub Npe | Hlwv |
| Lub tsev | Diaphragm Twj Tso Kua Mis |
| Daim ntawv thov | Muaj cov rhaub dej sov, kev siv hluav taws xob, dej thiab kev lag luam ua liaj ua teb, kev lag luam mining, tso dej haus |
| Qhov chaw ntawm keeb kwm | Henan, Suav |
| Hwjchim | 1.5-110kw |
| Qhov hluav taws xob loj | Tsawg dua los yog sib npaug rau 100mm |
| Ntws | 0.5-30m³/ h |
| Lub taub hau | 30-50m |
| Khoom | Cam khwb cia hlau / coard cov hlau / cam khwb cia hlau / stainless hlau |
Cov khoom lag luam video
Khoom nta
Diaphragm roj hloov roj muaj ntau muag cov ntsiab lus thiab cov txiaj ntsig uas ua rau lawv nrov nyob rau hauv cov kua hloov chaw:
1. Anti {- corrosion thiab hnav tsis kam:Lub cev tso kua mis thiab diaphragm feem ntau yog ua los ntawm corrosion {}} tiv taus thiab tuaj yeem hloov kho ntau yam, suav nrog cov dej kom haum.
2. Tawg - ntawv tsim qauv:Haum rau cov nplaim taws thiab cov roj tawg tau yooj yim, vim tias cov roj diaphragm feem ntau tsis tas yuav siv hluav taws xob, txo qis kev pheej hmoo ntawm hluav taws thiab tawg.
3. Haum rau high -} viscosity Cov kua:Vim yog cov qauv kev tsim tawm ntawm cov tshuaj lom neeg lub twj tso kua mis, nws yog qhov haum rau kev thauj cov siab {{}} viscosity kua tsis muaj qhov xav tau rau txuas ntxiv txuas ntxiv.
4. Qhuav tus kheej - priming:Nws tau qhuav tus kheej - Presading muaj peev xwm thiab tsis tas yuav ua ntej ua kua, uas yooj yim rau cov kauj ruam kev ua haujlwm thiab txhim kho qhov yooj yim ntawm kev siv.
5. Kev Tshem Tawm:Nws tau thim rov qab thiab tuaj yeem paub txog kev thauj mus los tom qab thiab thim rov qab, txhim kho hloov tau thiab versatility.

Cov khoom pov thawj

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

CE cov khoom pov thawj

Eha Cov Khoom Pov Ntawv Pov Thawj

Cov neeg xa khoom tau tseeb
Peb qhov chaw nyob
Zhaogang Industrial Park, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Suav
Whatsapp tus naj npawb
+86 158 3619 1545
E -} email
sales@hnybpumps.com

Cov FAQ
01. Koj MOQ yog dab tsi?
02. Koj cov ntsiab lus them nqi dab tsi?
03. Koj muaj ntawv pov thawj dab tsi?
04. Koj puas yog lub tuam txhab tsim khoom lossis lag luam?
05. Koj puas tuaj yeem ua OEM hom?
06. Dab tsi yog lub sijhawm khoom xa tuaj?
Cim npe nrov: Diaphragm Roj Hloov Mus Los, Tuam Tshoj Diaphragm Roj Chaw Tsim Khoom
Cov khoom tsis muaj
| Txaus tus nqi (Q): | 0.5~30m³/h |
| Taub Hau (H): | 30~ 50m |
| Siab: | 0Mpa ~ 0.5mpa (OBAR ~ 5BAR) |
| Lub Zog: | 1.5 ~ 110kw |
| Kua kub: | 0℃~℃~ 150℃(32℃f ~ 302℃f) |
| Khoom siv: | Aluminium Ally, Polypropylene, Hlau Stainless, Cam Khwb Cia Hlau, thiab lwm yam |
| Daim Ntawv Thov: | Nws yog siv los thauj cov roj sib txawv thiab cov kua loj, cov kua tshwj xeeb nrog cov viscosity siab, tsis muaj zog loj, tawg thiab tawg tau yooj yim, thiab lwm yam. |
Xa kev nug










