Hauj lwm lawm
Kev tsis
Ob Chav Diaphragm Dua Zaum Ob

Ua ntej tshaj plaws, ob chav diaphragm twj muaj ntau yam zoo xws li cov qauv yooj yim, siv tau yooj yim, thiab cov nqi kho yooj yim. Nws lub ntsiab ntawm lub cev muaj cov tso kua mis lub cev, diaphragm, ntshuam thiab export accessories, tswj kev pneumatic thiab lwm yam. Vim tias siv cov tshuab tswj kev tswj hwm pneumatic pneumatic, tag nrho cov txheej txheem ntawm cov twj tso kua mis, siab thiab yuav tsum tau raug ntawm lub twj tso kua mis los ntawm kev ua haujlwm rau kaw.
Qhov thib ob, cov kua ntoo thib ob yog ua los ntawm high- tsis kam, siab} kev tiv thaiv kub, thiab hnav {{resistant.
Cov twj tso suab hauv cov tshuab hluav taws xob tsis zoo heev, uas muaj kev nyab xeeb dua ntawm cov kua dej thiab muaj kev nyab xeeb dua thiab txhim khu kev qha.
Ib qho ntxiv, muab ob npaug diaphragm twj tso kua mis tseem muaj kev ua haujlwm siab thiab muaj kev ntseeg tau. Nws tuaj yeem ua tau zoo dua cov kev thauj ua kua ua kua sib txawv uas yuav tsum muaj kev lag luam kom zoo nkauj, nrog rau kev thauj hniav ntau heev, ua kom muaj zog ua kua, ua kom muaj kev ua haujlwm siab thiab ruaj khov ntawm kev tsim khoom.
Khoom Parameter
| Customized kev pab | OEM, ODM, OBM |
| Lub zog | Pneumatic |
| Hom Lub Npe | Hlwv |
| Lub tsev | Diaphragm Twj Tso Kua Mis |
| Daim ntawv thov | Muaj cov rhaub dej sov, kev siv hluav taws xob, dej thiab kev lag luam ua liaj ua teb, kev lag luam mining, tso dej haus |
| Qhov chaw ntawm keeb kwm | Henan, Suav |
| Hwjchim | 1.5-110kw |
| Qhov hluav taws xob loj | Tsawg dua los yog sib npaug rau 100mm |
| Ntws | 0.5-30m³/ h |
| Lub taub hau | 30-50m |
| Khoom | Cam khwb cia hlau / coard cov hlau / cam khwb cia hlau / stainless hlau |
Cov khoom lag luam video
Qauv Duab Kos

| 1 Cua Inlet | 7 Txuas Qws |
| 2 valve lub cev | 8 sib txuas tus pas nrig tooj liab tsho |
| 3 Chaw Tshawb Xyuas Valve | 9 Qib Kev Txhawb Nqa Nruab Nrab |
| 4 lub pob valve | 10 twj tso kua mis |
| 5 Pob Rooj | 11 Tso Chaw Nres Nkoj |
| 6 diaphragm |
Daim Ntawv Thov Kev Thov
- Dej phwj:Hauv kev kho mob ntawm dej phwj tuaj, tus kheej - Prosing twj muaj peev xwm coj cov kua muaj cov khoom muaj zog, cov fibers thiab lwm yam impurities. Nws lub zog qia - Priming muaj peev xwm tuaj yeem paub meej tias nws tseem tuaj yeem ua cov kua, yog li nws yog qhov tshwj xeeb rau kev txhawb nqa cov cuab yeej lim dej.
- Agricultural Irrigation:Txawm hais tias nws tau noj dej los ntawm ib qho dej los yog pas dej los yog pas dej, tus kheej - Pre-}}}}}}}}}}}}}} Cov txheej txheem nqus dej thiab muab dej txaus rau kev ua liaj ua teb.
- Kev Kho Mob:Hauv cov txheej txheem kev lag luam ntau lawm, tus kheej -}}}}}}}}}}} {}}}}}}}}}}}}
Khoom nta
Coj ob npaug diaphragm twj muaj ntau qhov muag thiab cov txiaj ntsig uas ua rau lawv nrov rau cov ntawv thov tshwj xeeb:
1. Corrosion Kuj:Ua los ntawm cov hlau stainless, nws muaj cov tshuaj tiv thaiv corrosion zoo thiab yog qhov tsim nyog rau kev tswj cov kua corrosive, xws li cov tshuaj lom neeg, kua qaub thiab alkali kua, thiab lwm yam.
2. Cov Qauv Tu Siab:Vim lawv cov khoom siv hluav taws xob, xws li cov tshuaj thiab cov chaw ua tshuaj thiab kev ua zaub mov.
3. Tsis muaj tus tsim qauv:Lub tshuab ua pa roj muaj cov qauv yooj yim thiab ua haujlwm ntawm lub hauv paus pneumatics, uas txo qhov kev pheej hmoo ntawm kev tiv thaiv ib puag ncig thiab kev nyab xeeb.
4. Tsis muaj kev pab cuam hluav taws xob:Tsis muaj ib qho hluav taws xob sab nraud yog qhov yuav tsum tau ua thiab tsuas yog tso cai ntawm cov cua compressed, uas txhim kho qhov hloov tau thiab siv tau ntawm lub twj tso kua mis.
5. Yooj Yim Ua Haujlwm:Tsim yooj yim, rau nruab thiab tswj hwm, txo qhov nyuaj ntawm kev siv thiab txij nkawm, thiab txo cov nqi kev ua haujlwm.

Cov khoom pov thawj

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

CE cov khoom pov thawj

Eha Cov Khoom Pov Ntawv Pov Thawj

Cov neeg xa khoom tau tseeb
Peb qhov chaw nyob
Zhaogang Industrial Park, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Suav
Whatsapp tus naj npawb
+86 158 3619 1545
E -} email
sales@hnybpumps.com

Cim npe nrov: Ob Chav Diaphragm Dua Zaum Ob Chav Diaphragm Twj, Tuam Tshoj Ob Chav Diavphragm Twj Tso Cai
Cov khoom tsis muaj
| Txaus tus nqi (Q): | 0.5~30m³/h |
| Taub Hau (H): | 30~ 50m |
| Siab: | 0Mpa ~ 0.5mpa (OBAR ~ 5BAR) |
| Lub Zog: | 1.5 ~ 110kw |
| Kua kub: | 0℃~℃~ 150℃(32℃f ~ 302℃f) |
| Khoom siv: | Nrum hlau / txhuas alloy / yas / Roj Hmab / PTFE / Stainless hlau, thiab lwm yam. |
| Daim Ntawv Thov: | Nws yog siv los thauj cov roj sib txawv thiab cov kua loj, cov kua tshwj xeeb nrog cov viscosity siab, tsis muaj zog loj, tawg thiab tawg tau yooj yim, thiab lwm yam. |
Tom ntej
Diaphragm Cov Roj Tso Kua MisXa kev nug










