Hauj lwm lawm
Kev tsis
Sand Mining Pump
Lub twj tso kua mis xuab zeb yog ib hom tshwj xeeb ntawm slurry twj tso kua mis tsim los rau kev rho tawm thiab kev thauj mus los ntawm cov xuab zeb thiab cov khoom sib xyaw hauv qab dej xws li dej ntws, pas dej, thiab hiav txwv. Cov twj tso kua mis no ua lub luag haujlwm tseem ceeb hauv kev ua haujlwm dredging thiab xuab zeb mining industries, yooj yim tshem tawm cov xuab zeb rau kev tsim kho thiab kev lag luam. Kev tsim thiab kev ua haujlwm ntawm cov xuab zeb mining twj yog tailored los lis cov ntaub ntawv abrasive, xyuas kom meej efficiency thiab durability nyob rau hauv hnyav ib puag ncig.
Khoom Parameter
| Customized kev them nyiaj yug | OEM, ODM, OBM |
| Hwj chim Source | Hluav taws xob |
| Hom Lub Npe | HNYB |
| Qauv | Electric dej twj tso kua mis |
| Daim ntawv thov | Kev lag luam mining, dredging, mine, pa luam yeeb sediment |
| Qhov Chaw Keeb Kwm | Henan, Suav |
| Hwj chim | 1 1-1200kw |
| Qhov hluav taws xob loj | Tsawg dua los yog sib npaug li 300mm |
| Ntws | 4.5-5400m³/ H |
| Lub taub hau | 6-118m |
| Khoom siv | Ductile hlau / cam khwb cia hlau / hnav-resistant hlau / roj hmab / stainless hlau, thiab lwm yam |
Product Video
Khoom nta
Rugged Siv:Ua los ntawm cov ntaub ntawv hnav-tiv taus, cov xuab zeb twj tuaj yeem tiv taus qhov hnav los ntawm cov xuab zeb hais.Loj Particle Handling:Nruab nrog lub peev xwm los lis cov khoom loj, lawv zoo tagnrho rau cov xuab zeb thiab cov twj tso kua mis.
Versatility:Nws tuaj yeem siv rau hauv ntau qhov chaw, suav nrog dej tshiab, dej qab ntsev, thiab ntau hom xuab zeb thiab sediment.
Kev kho qis:Kev tsim qauv yooj yim thiab cov ntaub ntawv siv tau zoo txo qis txij nkawm thiab nqi.
Durability:Nrog cov ntaub ntawv hnav-tiv taus thiab lub neej-tsim qauv tsim, cov xuab zeb twj muaj peev xwm tiv taus cov xuab zeb abrasiveness rau lub sijhawm ntev.
01
High efficiency thiab txuag hluav taws xob
Ua raws li kev tsim tshwj xeeb, peb muaj cov txheej txheem tshwj xeeb rau cov khoom tsim qauv, kev tsim pwm, thiab cov txheej txheem casting ntawm hydraulic Cheebtsam.
02
Cov txheej txheem Advanced khoom
Txhawm rau kom ntseeg tau tias kev sib dhos ua tau zoo ntawm cov khoom peb lub tuam txhab tau xa cov khoom siv tu cov khoom los ntawm txawv teb chaws, thiab txhua feem tau ua tib zoo deaned ua ntej lub rooj sib txoos zaum kawg.
03
Cov qauv tshwj xeeb
Nruab ib lub nplhaib O-shaped sealing rau ntawm qhov sib npaug ntawm qhov sib npaug ntawm lub nplhaib thiab lub twj tso kua mis kom tiv thaiv cov dej siab los ntawm kev nkag mus rau hauv qhov sib npaug chamber, txo qhov sib npaug ntawm cov khoom siv, thiab txuas ntxiv cov khoom siv lub neej.
04
Tsim nyog xaiv cov ntaub ntawv
Cov khoom siv ntawm cov phaj sib npaug thiab cov nplhaib sib npaug tuaj yeem tsim los ntawm surfacing carbide, alloy steel lossis QT600Mn, alloy ductile cam khwb cia hlau raws li cov neeg siv khoom sib txawv.
Tuam txhab Advantage
30 xyoo kev tshawb fawb thiab kev loj hlob ntawm multistage twj tso kua mis chaw tsim tshuaj paus
Suab ntau lawm txheej txheem
Lub tuam txhab muaj lub zog muaj zog, cov cuab yeej tsim khoom ua ntej, kev tshawb nrhiav zoo meej thiab pab pawg ntawm cov txuj ci zoo. Weproduce ntau yam khoom nrog ua tiav specifications.
Dav dav pab cov neeg siv
Nws yog dav siv hauv thee, mining, roj av, tshuaj lom neeg kev lag luam. textile, kev tsim kho hauv nroog, papermaking, metallurgy, farmlandirrigation thiab lwm yam lag luam
Ua kom tiav kev tswj hwm zoo
Lub tuam txhab ua rau forging ahead.innovating thiab tsim, tau tsim ib tug ua tiav txheej ntawm qualitymanagement system nyob rau hauv lub sij hawm ntev kev xyaum, thiab yog nruab nrog technically muaj peev xwm installation commissioning thiab tom qab-muag kev pab cuam pab neeg los daws koj cov kev txhawj xeeb.
Muaj peev xwm tsim muaj zog
Tam sim no, lub tuam txhab tsim 26 series, 280 ntau yam thiab ntau tshaj 900 specifications ntawm twj tso kua mis khoom.
Cov ntawv pov thawj
Tsim kom muaj kev daws teeb meem rau kev ua haujlwm zoo ntawm tib neeg tub sab nyiag

daim ntawv pov thawj khoom

daim ntawv pov thawj khoom

daim ntawv pov thawj khoom

Verified Supplier

Verified Supplier

Verified Supplier
FAQ
Q: Koj tus MOQ yog dab tsi?
Q: Tus nqi ntawm cov khoom yog dab tsi?
Q: Koj cov nqe lus them nqi yog dab tsi?
Q: Koj muaj ntawv pov thawj dab tsi?
Q: YUAV UA LI CAS YUAV UA LI CAS?
Q: Koj puas tuaj yeem ua OEM hom?
Q: Lub sijhawm xa khoom yog dab tsi?
Q: Koj puas yog lub Hoobkas lossis tuam txhab lag luam?
Q: Yuav ua li cas hloov cov khoom?
Q: QUALITY RELIAB tau?
Q: Yuav ua li cas yuav peb lub twj tso kua mis?
Q: Peb puas tuaj yeem tuaj xyuas lub Hoobkas kom paub txog cov txheej txheem tsim khoom?
Q: Lub teb chaws twg koj muaj cov neeg siv khoom hauv ntiaj teb?
Cim npe nrov: xuab zeb mining twj, Tuam Tshoj xuab zeb mining twj manufacturers
Khoom parameters
| Flow (Q): | 4.5-5400m³/ H |
| Lub taub hau (H): | 6-118m |
| Siab: | 0.06MPa-1.18MPa |
| Calibre: | Tsawg dua los yog sib npaug li 300mm |
| Lub zog: | 1 1-1200kw |
| Nruab nrab kub: | -20 degree -260(siab dua 80 degree, thov qhia) |
| Khoom siv: | Ductile hlau / cam khwb cia hlau / hnav-resistant hlau / roj hmab / stainless hlau, thiab lwm yam |
| Daim ntawv thov Scope: | Nws yog dav siv hauv metallurgy, mining, thee, hluav taws xob fais fab, cov khoom siv hauv tsev thiab lwm yam kev lag luam los thauj cov khoom abrasive thiab corrosive slurry uas muaj cov khoom siv thiab txawm tias muaj zog abrasive, siab concentration slurry. Yuav ua tau nyob rau hauv series los yog parallel raws li xav tau. |
Tom ntej
Slurry Circulating PumpXa kev nug













