Hauj lwm lawm
Kev tsis
Cov khoom lag luam

Ib lub nplhaib multistage start yog ib hom kev tso kua mis centrifugal uas muaj nyob hauv tsev tsis pub dhau lub nplhaib sib txawv uas tau bolted ua ke. Qhov kev teeb tsa no tso cai rau lub twj tso kua mis kom tsim kom muaj lub taub hau siab hauv ib daim ntawv cog lus. Tus qauv tsim yog cov qauv heev, nrog rau txhua seem nplhaib nplhaib feem ntau muaj ib qho impeller, diffuser, thiab rov qab raws cov kua los ntawm ib theem mus rau tom ntej. Lub twj tso kua mis no tshwj xeeb tshaj yog rau cov ntawv thov uas xav tau cov nqi dej siab, thiab nws yog cov dej ntws siab, dej haus, thiab muaj cov txheej txheem kev muaj.
Khoom Parameter
| Customized kev pab | OEM, ODM, OBM |
| Lub zog | Diesel Cav lossis Electric tsav |
| Hom Lub Npe | Hlwv |
| Lub tsev | Multistage twj tso kua mis |
| Daim ntawv thov | Muaj cov rhaub dej sov, kev siv hluav taws xob, dej thiab kev lag luam ua liaj ua teb, kev lag luam mining, tso dej haus |
| Qhov chaw ntawm keeb kwm | Henan, Suav |
| Hwjchim | 3 ~ 1600kw |
| Qhov hluav taws xob loj | Tsawg dua los yog sib npaug rau 300mm |
| Ntws | 3.7~1350m³/h |
| Lub taub hau |
50~1800m |
Cov khoom lag luam video
Qauv Duab Kos

| 1, Linlet Ntu | 13, cov kab hlau / tshuab sealing |
| 2, ntu nruab nrab | 14, ntim / tshuab foob |
| 3, qhov hluav taws xob seem | 15, cov nplhaib sib npog |
| 4, Qhia Vanes | 16, kabmob cov kabmob |
| 5, Cov Lus Qhia Zaum Kawg | 17, Tsov tus tw npog |
| 6, Sab Hauv Theem Impeller | 18,0-ntiv nplhaib foob |
| 7, kawg theemtimpeller | 19, Tshuav nplhaib |
| 8, Ncej | 20, tshuav nyiaj nplhaib teeb tsa |
| 9, txauv tes tsho | 21, tshuav phaj |
| 10, pem hauv ntej theem sealing ntiv nplhaib | 22, sib npaug raj Cheebtsam Cheebtsam |
| 11, (Theem Kawg) Realing nplhaib | 23, zawm lub bolts |
| 12, Qhia txog lub tes tsho vane |
Khoom nta
Lub nplhaib multistage ntiv nplhaib muaj cov yam ntxwv ntawm kev ua haujlwm siab, kev nyab xeeb thiab kev kho kom zoo, thiab lwm yam kua thiab tshuaj lom neeg zoo sib xws. Nws kuj tseem tuaj yeem siv los thauj dej kub, roj, corrosive lossis abrasive lossis kev hloov kho cov twj tso tawm, daim foos ntim thiab ntxiv cov txheej txheem txias.

Cov khoom pov thawj

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

CE cov khoom pov thawj

Eha Cov Khoom Pov Ntawv Pov Thawj

Cov neeg xa khoom tau tseeb
Cov FAQ
01. Koj MOQ yog dab tsi?
02. Koj cov ntsiab lus them nqi dab tsi?
03. Koj muaj ntawv pov thawj dab tsi?
04. Koj puas yog ib lub tuam txhab tsim khoom lossis kev lag luam?
05. Koj puas tuaj yeem ua OEM hom?
06. Dab tsi yog lub sijhawm khoom xa tuaj?
Cim npe nrov: Multistage Ring Counter Pump, Tuam Tshoj Multistage Nplhaib Sib Tw Cov Khoom Siv Twj Tso Cai
Cov khoom tsis muaj
| Flag: | 3.7~1350m³/h |
| Nqa: | 50~1800m |
| Caliber: | Tsawg dua los yog sib npaug rau 300mm |
| Lub Zog: | 3 ~ 1600kw |
| Nruab nrab kub: | -20℃~ 150℃(yuav tsum tau piav qhia yog tias nws yog siab dua 80 degree) |
| Khoom siv: | Cam khwb cia hlau / COOL HLAU / CIA STEEL / STLESS STEECH / STENY hlau, thiab lwm yam. |
| Cov tau txais daim ntawv thov: | Thauj cov dej huv los yog cov kua tshwj xeeb uas tsis muaj lossis tso cua sov thiab lwm yam dej kub thiab lwm yam dej txias thiab lwm yam. |
Xa kev nug










