Hauj lwm lawm
Kev tsis
Cov khoom lag luam

D (P) MD (p) Tus kheej - ntsuas multistage twj tso kua mis yog ib qho -} Casing segmented multtrifugal twj tso kua mis. Nws yog qhov zoo thiab tsim siv CFD Flow Field Kev Ntsuam Xyuas Technology, thiab yog qhov zoo heev, Zog} kev txuag, thiab muaj kev ua tau zoo heev. Lub axial quab yuam tuaj yeem yog tus kheej- Batanced, thiab tsis tas yuav siv lub qauv sib npaug, uas txo kev tsis txaus siab thiab txhim kho kev ua tau zoo. Nws yog qhov haum rau kev lag luam xws li roj av, kev lag luam tshuaj, metallurgy, factories, khoom siv hauv nroog thiab tso dej.
Khoom Parameter
| Customized kev pab | OEM, ODM, OBM |
| Lub zog | Diesel Cav lossis Electric Tsav |
| Hom Lub Npe | Hlwv |
| Lub tsev | Multistage twj tso kua mis |
| Daim ntawv thov | Muaj cov rhaub dej sov, kev siv hluav taws xob, dej thiab kev lag luam ua liaj ua teb, kev lag luam mining, tso dej haus |
| Qhov chaw ntawm keeb kwm | Henan, Suav |
| Hwjchim | 3-1600KW |
| Qhov hluav taws xob loj | Tsawg dua los yog sib npaug rau 300mm |
| Ntws | 3.7-1350m³/ h |
| Lub taub hau | 50-1800m |
| Khoom | Cam khwb cia hlau / coard cov hlau / cam khwb cia hlau / stainless hlau |
Cov khoom lag luam video
Qauv lub ntsiab lus


Qauv nta

Khoom nta
1. Cov ntsiab lus, coj cov vanes thiab lwm qhov txaus -}}}}}}}}}}}} }ing analysis optimized }້ອຍ CFD Kev Ntsuam Xyuas Kev Ntsuam Xyuas Technology, uas yog qhov ua tau zoo;
2. Cov ntsaws ruaj ruaj ntawm ntu hauv nruab nrab thiab tso tawm cov twj tso kua mis yuav tsum muaj kev coj ua ke, thiab cov twj tso kua mis.
3. Thawj - theem theem cuam tshuam ntawm qee tus qauv npaj txhij ua kom lub twj tso kua mis, uas ua rau lub twj tso kua mis muaj cov khoom siv zoo;
4. Lub rotor kev hloov cov txheej txheem zoo li qub thiab muaj zog tswj cov txheej txheem kom tswj tau lub rotor runourout, thiab lub twj tso kua mis khiav yooj yim nrog kev co qis;
5. Tus kabmob adopts ib tus qauv kev teeb tsa teeb tsa, uas yog qhov yooj yim, yooj yim rau disassemble thiab siv lub neej muaj zog;
6. Tus ncej yog ua los ntawm high {1} cov txheej txheem steel, Alloy Steel lossis cov txheej txheem cua sov, nrog kev ruaj khov thiab muaj kev ruaj khov loj;
7. Lub xub pwg txoj cai tswj hwm tau saws, thiab txoj kev ua haujlwm yog txhim khu kev qha thiab txoj haujlwm muaj kev nyab xeeb;
8. Kev nqus tawm thiab cov seem tawm ntawm cov twj tso kua mis yog ua los ntawm high-}}} Qhov tseeb cas ua tau zoo, tab sis kuj tseem muaj kev ntseeg tau ntawm cov khoom lag luam; 9. Tus impeller thiab rotor Cheebtsam tau npaj siab ua kom sib npaug, tsis tas yuav siv axial cov khoom sib xyaw, tsis tas yuav muaj axial cov chaw tsis sib xws, thiab cov khoom siv tsawg dua thiab kho kom haum.
Cov khoom pov thawj

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

CE cov khoom pov thawj

Eha Cov Khoom Pov Ntawv Pov Thawj

Cov neeg xa khoom tau tseeb
Peb qhov chaw nyob
Zhaogang Industrial Park, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Suav
Whatsapp tus naj npawb
+86 158 3619 1545
E -} email
sales@hnybpumps.com

Cov FAQ
01. Koj MOQ yog dab tsi?
02. Koj cov ntsiab lus them nqi dab tsi?
03. Koj muaj ntawv pov thawj dab tsi?
04. Koj puas yog ib lub tuam txhab tsim khoom lossis kev lag luam?
05. Koj puas tuaj yeem ua OEM hom?
06. Dab tsi yog lub sijhawm khoom xa tuaj?
Cim npe nrov: d (p) self (p) tus kheej - ntsuas multistage twj tso kua mis, Tuam Tshoj D (p) MD (P) Self (P) Balancing Multistage Twj Manufacturers
| Flow ntau: | 3.7~1350m³/h |
| Lub taub hau: | 50~1800m |
| Caliber: | Tsawg dua los yog sib npaug rau 300mm |
| Lub Zog: | 3 ~ 5000kw |
| Nruab nrab kub: | -20℃~ 160℃(yuav tsum tau piav qhia yog tias nws yog siab dua 80 degree) |
| Khoom siv: | Cam khwb cia hlau / COOL HLAU / CIA STEEL / STLESS STEECH / STENY hlau, thiab lwm yam. |
| Cov tau txais daim ntawv thov: | Thauj cov dej huv los yog cov kua tshwj xeeb uas tsis muaj lossis tso cua sov thiab lwm yam dej kub thiab lwm yam dej txias thiab lwm yam. |
Xa kev nug









