Boiler Pub Dej Centrifugal Twj Tso Kua Mis
Lub taub hau: 50 ~ 1800m
Caliber: tsawg dua lossis sib npaug rau 300mm
Lub Hwj Chim: 3 ~ 1600kw
Nruab nrab kub: -20℃~ 150℃(yuav tsum tau piav qhia yog tias nws yog siab dua 80 degree)
Material: Cast iron/ductile iron/cast steel/stainless steel, etc.
Hauj lwm lawm
Kev tsis
Boiler Pub Dej Centrifugal Twj Tso Kua Mis

Lub boiler pub dej centrifugal tso kua mis yog qhov tseem ceeb ntawm lub zog boiler, uas tuaj yeem muab cov dej dej ruaj khov rau lub boiler thiab ua kom nws txoj haujlwm zoo. Nws feem ntau yog ua los ntawm cov hlau lossis cov hlau nrum hlau thiab tiv thaiv kev kub siab, hluav taws xob, kev lag luam hluav taws xob, kev tsim kho thiab lwm daim teb.
Khoom Parameter
| Customized kev pab | OEM, ODM, OBM |
| Lub zog | Diesel Cav lossis Electric Tsav |
| Hom Lub Npe | Hlwv |
| Lub tsev | Multistage twj tso kua mis |
| Daim ntawv thov | Muaj cov rhaub dej sov, kev siv hluav taws xob, dej thiab kev lag luam ua liaj ua teb, kev lag luam mining, tso dej haus |
| Qhov chaw ntawm keeb kwm | Henan, Suav |
| Hwjchim | 3 ~ 1600kw |
| Qhov hluav taws xob loj | Tsawg dua los yog sib npaug rau 300mm |
| Ntws | 3.7~1350m³/h |
| Lub taub hau | 50~1800m |
| Khoom | Cam khwb cia hlau / coard cov hlau / cam khwb cia hlau / stainless hlau |
Cov khoom lag luam video
Cov Qauv Txheej Txheem

Khoom nta
High -} siab ua haujlwm:Boiler Feedwugal Twj yog tsim los kom xa high - pa dej ntws, uas yog qhov tseem ceeb rau boiler nyob rau hauv thiab cov txheej txheem kev muaj.
Rugged kev tsim kho:Tsim los ntawm high - cov ntaub ntawv zoo, cov twj no ua kom lub neej ntev thiab kev ntseeg tau hauv cov chaw muaj peev xwm xav tau.
Efficiency:Siv cov thev naus laus zis siab tshaj lij, cov twj no muaj txiaj ntsig zoo, txo lub zog siv hluav taws xob thaum tswj cov qib tshwj xeeb.
Txhim kho dej tswj:Cov twj tso kua mis no ceev ceev thiab siab, ua rau lawv zoo tagnrho rau kev tswj hwm kev ua haujlwm zoo hauv boiler Thaib teb.
Kab rov tav tsim qauv:Lub twj rov qab cov kev teeb tsa kab rov tav pub rau kev teeb tsa yooj yim thiab txij nkawm, ua haujlwm seamless, ua kom muaj kev lag luam sib koom ua ke hauv cov chaw muaj kev lag luam.

Cov khoom pov thawj

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

CE cov khoom pov thawj

Eha Cov Khoom Pov Ntawv Pov Thawj

Cov neeg xa khoom tau tseeb
Peb qhov chaw nyob
Zhaogang Industrial Park, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Suav
Whatsapp tus naj npawb
+86 158 3619 1545
E -} email
sales@hnybpumps.com

Cov FAQ
01. Koj MOQ yog dab tsi?
02. Koj cov ntsiab lus them nqi dab tsi?
03. Koj muaj ntawv pov thawj dab tsi?
04. Koj puas yog ib lub tuam txhab tsim khoom lossis kev lag luam?
05. Koj puas tuaj yeem ua OEM hom?
06. Dab tsi yog lub sijhawm khoom xa tuaj?
Cim npe nrov: Boiler Pub Dej Centrifugal, Tuam Tshoj Boiler Fe Dej Centrifugal Twj
Cov khoom tsis muaj
| Flow ntau: | 3.7~1350m³/h |
| Lub taub hau: | 50~1800m |
| Caliber: | Tsawg dua los yog sib npaug rau 300mm |
| Lub Zog: | 3 ~ 1600kw |
| Nruab nrab kub: | -20℃~ 150℃(yuav tsum tau piav qhia yog tias nws yog siab dua 80 degree) |
| Khoom siv: | Cam khwb cia hlau / COOL HLAU / CIA STEEL / STLESS STEECH / STENY hlau, thiab lwm yam. |
| Cov tau txais daim ntawv thov: | Thauj cov dej huv los yog cov kua tshwj xeeb uas tsis muaj lossis tso cua sov thiab lwm yam dej kub thiab lwm yam dej txias thiab lwm yam. |
Xa kev nug










