Hauj lwm lawm
Kev tsis
Kab rov tav hluav taws twj tso kua mis
Peb lub tuam txhab yog cov chaw tsim khoom tshwj xeeb hauv kev tsim khoom .Nws yog qhov loj tshaj plaws ntau theem twj tso kua mis chaw tsim tshuaj paus nyob rau hauv Central thiab South China.It muaj ntau tshaj 30 xyoo ntawm ntau lawm keeb kwm, Cov khoom series muaj tiav specifications thiab ntau yam kev siv.
Horizontal Fire Pump yog lub twj tso kua mis centrifugal tshwj xeeb tsim los muab cov khoom siv hluav taws xob ruaj khov thiab muaj txiaj ntsig zoo rau kev tiv thaiv hluav taws hauv ntau qhov chaw lag luam, kev lag luam, thiab hauv nroog. Lub twj tso kua mis no yog ib qho tseem ceeb hauv kev tiv thaiv lub neej thiab cov khoom ntiag tug los ntawm kev xa cov dej ntws zoo sib xws thiab muaj kev kub ntxhov thaum muaj xwm txheej kub ntxhov.Lub twj tso kua mis siv lub centrifugal impeller los tsim cov dej ntws siab, ua kom muaj peev xwm tua hluav taws zoo thiab teb sai.
Khoom Parameter
Kab rov tav hluav taws twj tso kua mis
| Customized kev them nyiaj yug | OEM, ODM, OBM |
| Hwj chim Source | Diesel cav |
| Hom Lub Npe | HNYB |
| Qauv | Diesel cav dej twj tso kua mis |
| Daim ntawv thov | Industrial Boilers, Kev Siv Hluav Taws Xob, Kev Siv Dej thiab Kev Ua Liaj Ua Teb, Kev Lag Luam Mining, Kev Siv Dej Raw |
| Qhov Chaw Keeb Kwm | Henan, Suav |
| Hwj chim | 11-2240kw |
| Qhov hluav taws xob loj | Tsawg dua los yog sib npaug li 1200mm |
| Ntws | 50-18000m³/ H |
| Lub taub hau | 10-260m |
| Khoom siv | Cam khwb cia hlau / ductile hlau / cam khwb cia hlau / stainless hlau |
Khoom nta
Kab rov tav Configuration:Tsim los nrog cov kab rov tav thiab cov casing, tso cai rau kev txhim kho ncaj qha thiab txij nkawm. Qhov kev teeb tsa no tsim nyog rau ntau yam kev siv, suav nrog cov chaw tsim khoom lag luam, cov tsev lag luam, thiab kev tiv thaiv hluav taws hauv nroog.
High-Efficiency Impeller:Nruab nrog lub impeller high-efficiency uas ua rau kev ua haujlwm siab tshaj plaws ntawm hydraulic, xa qhov tsim nyog siab thiab ntws tus nqi xav tau rau kev tua hluav taws zoo.
Compact Footprint:Lub twj tso kua mis compact tsim optimizes qhov chaw siv, ua rau nws haum rau installation qhov twg qhov chaw yuav raug txwv, xws li cov neeg kho tshuab chav los yog twj tso kua mis tsev.
Reliable Sealing Mechanism:Koom nrog cov txheej txheem sealing ruaj khov los tiv thaiv kev xau thiab tswj kev ua haujlwm ruaj khov thaum lub sijhawm txuas ntxiv ntawm kev tos txais.
Kev kho yooj yim:Cov qauv tsim uas yooj yim rau kev nkag mus rau cov khoom siv sab hauv, tso cai rau kev tshuaj xyuas sai, kev saib xyuas, thiab kho yam tsis muaj kev cuam tshuam loj.
Kev tsim kho ruaj khov:Tsim los nrog cov ntaub ntawv uas tiv taus qhov nruj ntawm kev ua haujlwm tsis tu ncua thiab hnyav ib puag ncig, ua kom muaj kev ntseeg tau ntev.
01
High efficiency thiab txuag hluav taws xob
Ua raws li kev tsim tshwj xeeb, peb muaj cov txheej txheem tshwj xeeb rau cov khoom tsim qauv, kev tsim pwm, thiab cov txheej txheem casting ntawm hydraulic Cheebtsam.
02
Cov txheej txheem Advanced khoom
Txhawm rau kom ntseeg tau tias kev sib dhos ua tau zoo ntawm cov khoom peb lub tuam txhab tau xa cov khoom siv tu cov khoom los ntawm txawv teb chaws, thiab txhua feem tau ua tib zoo deaned ua ntej lub rooj sib txoos zaum kawg.
03
Cov qauv tshwj xeeb
Nruab ib lub nplhaib O-shaped sealing rau ntawm qhov sib npaug ntawm qhov sib npaug ntawm lub nplhaib thiab lub twj tso kua mis kom tiv thaiv cov dej siab los ntawm kev nkag mus rau hauv qhov sib npaug chamber, txo qhov sib npaug ntawm cov khoom siv, thiab txuas ntxiv cov khoom siv lub neej.
04
Tsim nyog xaiv cov ntaub ntawv
Cov khoom siv ntawm cov phaj sib npaug thiab cov nplhaib sib npaug tuaj yeem tsim los ntawm surfacing carbide, alloy steel lossis QT600Mn, alloy ductile cam khwb cia hlau raws li cov neeg siv khoom sib txawv.
Tuam txhab Advantage
30 xyoo kev tshawb fawb thiab kev loj hlob ntawm multistage twj tso kua mis chaw tsim tshuaj paus
Suab ntau lawm txheej txheem
Lub tuam txhab muaj lub zog muaj zog, cov cuab yeej tsim khoom ua ntej, kev tshawb nrhiav zoo meej thiab pab pawg ntawm cov txuj ci zoo. Weproduce ntau yam khoom nrog ua tiav specifications.
Dav dav pab cov neeg siv
Nws yog dav siv hauv thee, mining, roj av, tshuaj lom neeg kev lag luam. textile, kev tsim kho hauv nroog, papermaking, metallurgy, farmlandirrigation thiab lwm yam lag luam
Ua kom tiav kev tswj hwm zoo
Lub tuam txhab ua rau forging ahead.innovating thiab tsim, tau tsim ib tug ua tiav txheej ntawm qualitymanagement system nyob rau hauv lub sij hawm ntev kev xyaum, thiab yog nruab nrog technically muaj peev xwm installation commissioning thiab tom qab-muag kev pab cuam pab neeg los daws koj cov kev txhawj xeeb.
Muaj peev xwm tsim muaj zog
Tam sim no, lub tuam txhab tsim 26 series, 280 ntau yam thiab ntau tshaj 900 specifications ntawm twj tso kua mis khoom.
FAQ
Q: Koj tus MOQ yog dab tsi?
Q: Koj cov nqe lus them nqi yog dab tsi?
Q: Koj muaj ntawv pov thawj dab tsi?
Q: YUAV UA LI CAS YUAV UA LI CAS?
Q: Koj puas tuaj yeem ua OEM hom?
Q: Lub sijhawm xa khoom yog dab tsi?
Q: Koj puas yog lub Hoobkas lossis tuam txhab lag luam?
Q: Yuav ua li cas hloov cov khoom?
Q: QUALITY RELIAB tau?
Q: Yuav ua li cas yuav peb lub twj tso kua mis?
Q: Peb puas tuaj yeem tuaj xyuas lub Hoobkas kom paub txog cov txheej txheem tsim khoom?
Q: Lub teb chaws twg koj muaj cov neeg siv khoom hauv ntiaj teb?
Cim npe nrov: Kab rov tav hluav taws twj tso kua mis, Tuam Tshoj kab rov tav hluav taws twj tso kua mis manufacturers
Khoom Description
| Flow (Q): | 50-18000m³/ H |
| Lub taub hau (H): | 10-260m |
| Siab: | 0.1MPa-2.6MPa(1Bar-26Bar) |
| Calibre: | Tsawg dua los yog sib npaug li 1200mm |
| Lub zog: | 11-2240kw |
| Nruab nrab kub: | -20 degree -150 degree (-4 degree F-482 degree F)(siab dua 80 degree, thov qhia) |
| Khoom siv: | cam khwb cia hlau / ductile hlau / cam khwb cia hlau / stainless hlau, thiab lwm yam |
| Daim ntawv thov Scope: | S-hom ob chav suction split twj tso kua mis yog kab rov tav ib ncej ob chav suction kab rov tav split centrifugal twj tsim los ntawm peb lub hoobkas. Nws yog ib qho khoom siv tau zoo thiab txuag hluav taws xob tsim nyog rau kev lag luam thiab hauv nroog dej thiab cov twj tso kua dej. Nws tuaj yeem siv los ua lub twj tso kua mis lossis dej twj tso kua mis rau cov chaw tsim khoom, nroog, chaw nres tsheb fais fab, kev txuag dej, roj av, engineering, thiab lwm yam lag luam. Nws kuj tseem siv tau rau kev ua liaj ua teb irrigation thiab lwm yam kev lag luam. |
Xa kev nug













