Hauj lwm lawm
Kev tsis
Khoom Parameter
SELF PROADING Series Mobile Twj Trailer
| Customized kev pab | OEM, ODM, OBM |
| Lub zog | Lub cav diesel |
| Hom Lub Npe | Hlwv |
| Lub tsev | Diesel Cav Tso Kua Dej |
| Daim ntawv thov | Muaj cov rhaub dej sov, kev siv hluav taws xob, dej thiab kev lag luam ua liaj ua teb, kev lag luam mining, tso dej haus |
| Qhov chaw ntawm keeb kwm | Henan, Suav |
| Hwjchim | 11-2240KW |
| Qhov hluav taws xob loj | Tsawg dua los yog sib npaug rau 1200mm |
| Ntws | 50-18000m³/ H |
| Lub taub hau | 10-260m |
| Khoom | Cam khwb cia hlau / coard cov hlau / cam khwb cia hlau / stainless hlau |
Cov khoom lag luam video

- Kev ua liaj ua teb iprigation: tus kheej {- PreDing Series Mobile Tso Tawm, Orchard Sprinkler Irrigation Cov Khoom Siv Kom Tau Raws Li Cov Khoom Siv Dej Ua Si ntawm kev ua liaj ua teb.
- Kev Ploj Dej Hauv Nroog: Nws tuaj yeem siv rau hauv nroog dej nag thiab dej phwj tawm tshiab los daws cov teeb meem hauv nroog.
- Muaj cov dej muaj kev sib ncig: nws tuaj yeem siv rau cov dej lim dej kev kho tshuab hauv cov txheej txheem ntau lawm los txhim kho cov txheej txheem dej ntau lawm los txhim kho cov txheej txheem dej.
- Kev cawm thaum muaj xwm ceev: Nws tuaj yeem siv rau cov xwm txheej kub ntxhov xws li kev nyab xeeb nyab xeeb thiab tua hluav taws kom ntseeg tau tias kev nyab xeeb ntawm tib neeg lub neej thiab cov cuab yeej.
Khoom nta
Haib Hwjchim:Diesel cav yog siv los ua lub zog hluav taws xob, nrog lub zog loj thiab lub zog muaj peev xwm, muaj peev xwm tuav ntau yam kev ua haujlwm nyuaj.
Muaj zog tus kheej - Preade Muaj Peev Xwm:Nrog tus kheej muaj zog - Pre} Preade muaj peev xwm, tsis tas yuav sau lub twj tso kua mis nrog dej ua ntej pib, yooj yim rau kev pib ua haujlwm thiab tswj hwm.
Ntau yam ntawm cov ntawv thov:Haum rau cov dej ua kom muaj cov dej tsis huv xws li cov khoom siv thiab cov fibers, nrog rau xov xwm nrog siab viscosity.
Compact qauv:Tus kheej - Priming series mob twj tso kua mis muaj cov qauv kev sib txuas nrog cov qauv me me. Nws tuaj yeem hloov kho cov kev taw qhia thiab qhov deb ntawm cov kev xav tau ntawm kev tsim kho, thiab hloov kho rau cov haujlwm hauv cov chaw muaj ntau yam thiab cov chaw nqaim.
01
High efficiency thiab lub zog txuag
Ua raws li kev tsim tshwj xeeb, peb tsis muaj kev tsim tshwj xeeb, peb tsis muaj kev lag luam rau cov khoom qauv xaiv, pwm ua, thiab cov txheej txheem casting ntawm cov txheej txheem hydraulic.
02
Cov txheej txheem txheej txheem tshaj plaws
Txhawm rau kom ua tau cov kev sib dhos ua haujlwm ntawm cov khoom lag luam muag khoom txawv teb, thiab txhua ntu tau cuam tshuam ua ntej ua ntej Lub Rooj Sib Tham Zaum Kawg.
03
Yam Qauv Txawv
Nruab ib qho O {- Daim duab sealing zoo nkauj ntawm kev sib npaug ntawm cov twj tso kua mis kom tiv thaiv kev sib npaug high}
04
Kev Xaiv Tsim Nyog
Cov khoom siv ntawm cov nyiaj sib npaug thiab cov nplhaib sib npaug tuaj yeem bemade ntawm surfacing carbide, alloy steel lossis alloy ductile cam khwb cia hlau raws li cov USNYERS sib txawv.
Tuam txhab tau zoo dua
Kev Tshawb Fawb Txog 30 Xyoo thiab Kev Loj Hlob ntawm Multistage Twj Tso Cai
Suab Ntau Lawm
Lub tuam txhab muaj lub zog muaj zog, cov khoom siv tsim ntau lawm, kev pom zoo meej txhais tau tias thiab AGroup of High- Cov txuj ci siab siab. Peb cov khoom lag luam ntau cov khoom lag luam nrog cov lus qhia ua tiav.
Dav pab cov neeg siv
lt tau siv dav hauv cov thee, kev siv roj av, kev tsim kho, kev tsim kho hauv nroog, metallging, metallgzerrigation thiab lwm yam kev lag luam
Ua kom tiav Cov Txheej Txheem Tswjhwm Zoo
Lub tuam txhab ua rau forging ua ntej.Nynovating thiab txhim kho, tau npaj ua tiav cov txheej txheem kev ua haujlwm zoo hauv kev ua haujlwm hauv lub sijhawm ntev hauv kev ua haujlwm thiab tom qab kev txhawj xeeb.
Muaj Peev Xwm Raug
Tam sim no, lub tuam txhab tsim tawm 26 koob, 280 ntau yam thiab ntau tshaj li 900 qhov tshwj xeeb ntawm cov roj twj tso kua mis.
Cov FAQ
Q: Koj MOQ yog dab tsi?
Q: Koj cov nqe lus them nqi dab tsi?
Q: Koj muaj ntawv pov thawj dab tsi?
Q: Yuav ua li cas txog qhov kev tiv thaiv?
Q: Koj puas tuaj yeem ua OEM hom?
Q: Dab tsi yog lub sijhawm xa khoom?
Q: Koj puas yog lub tuam txhab tsim khoom lossis lag luam?
Q: Yuav ua li cas los hloov chaw?
Q: Zoo txhim khu kev qha?
Q: Yuav ua li cas yuav peb lub twj?
Q: Peb puas tuaj yeem mus saib lub Hoobkas kom paub txog cov txheej txheem ntau lawm?
Q: Koj muaj cov teb chaws twg hauv ntiaj teb?
Cim npe nrov: SELFITING SERIUM NQAIJ TRAILER, Tuam Tshoj Selding Series Mobile Twj Trailer Manufacturers
Cov khoom tsis muaj
| Txaus tus nqi (Q): | 3~800m³/h |
| Taub Hau (H): | 12~65m |
| Siab: | 0.12MPA ~ 0.65mpa (1.2bar ~ 6.5bar) |
| Lub Zog: | 1.5 ~ 110kw |
| Kua kub: | -20℃~ 120℃(-4℃f ~ 248℃f) |
| Khoom siv: | Cam khwb cia hlau / COOL HLAU /GET STEECH / STINLESS HLAU, ETC |
| Daim Ntawv Thov: | Cov koob no muaj kev ua haujlwm ntawm tus kheej - presding, uas muaj qee qhov ua kua, ua kom muaj zog ntawm cov kua, cov quav, cov quav thiab cov tshuab lim dej. |
Xa kev nug













