Diesel Tso Kua Dej Rau Kev Ua Liaj Ua Teb
Taub hau (h): 10-260m
Siab: 0.1Mpa-2.6mpa (1bar-26Bar)
Caliber: tsawg dua lossis sib npaug rau 1200mm
Lub Hwj Chim: 11-2240Kw
Nruab Nrab Kub: -20 Degree -150 Qib F-482 Qib F) (siab dua 80 degree, thov qhia meej)
Khoom siv: cam khwb cia hlau / zas hlau / nrum hlau / stainless hlau
Hauj lwm lawm
Kev tsis
Diesel Tso Kua Dej Rau Kev Ua Liaj Ua Teb
HnyB diesel powered dej tso kua twj yog ib qho ntau yam thiab muaj peev xwm cov khoom siv tau vam khom uas haum rau ntau cov ntawv thov. Lub twj tso kua dej haib heev rau cov dej muab cov dej khov muab kev ua tau zoo thiab txhim khu kev qha, thaum lub zog ruaj khov ua kom muaj kev ntev thiab kev saib xyuas qis. Txawm koj yuav tsum txav cov dej loj rau cov hom phiaj ua liaj ua teb, kev tswj dej nyab xeeb, dej nyab xeeb uas koj tuaj yeem ntseeg tau. Nrog nws yooj yim ntawm kev siv, kev ua tau zoo ib yam, thiab siab- kev lag luam diesel dej yog qhov yuav tsum tau ua lag luam lossis kev lag luam.
Diesel twj, Diesel Cav Tso Kua Dej, Cav. Lub Diesel plump yog hom mechatronics uas tau tsav ncaj qha los ntawm lub cav diesel thiab tuaj yeem pib thiab pom dej nyob hauv ib lub sijhawm luv. Lub tshuab nqus dej tshuab yog ib qho kev sib xyaw ntawm microelectronics tshuab, digital thev naus laus zis, khoos phis tawj tshuab, thiab ua haujlwm. Hnyav plaub ntug Chiesel Cov Twj Tso Kua Mis yog lub siab- Tech cov khoom sib xyaw thev naus laus zis, kev sib txuas siv thev naus laus zis thiab thev naus laus zog.
Khoom Parameter
Diesel Tso Kua Dej Rau Kev Ua Liaj Ua Teb
| Customized kev pab | OEM, ODM, OBM |
| Lub zog | Lub cav diesel |
| Hom Lub Npe | Hlwv |
| Lub tsev | Diesel Cav Tso Kua Dej |
| Daim ntawv thov | Muaj cov rhaub dej sov, kev siv hluav taws xob, dej thiab kev lag luam ua liaj ua teb, kev lag luam mining, tso dej haus |
| Qhov chaw ntawm keeb kwm | Henan, Suav |
| Hwjchim | 11-2240KW |
| Qhov hluav taws xob loj | Tsawg dua los yog sib npaug rau 1200mm |
| Ntws | 50-18000m³/ H |
| Lub taub hau | 10-260m |
| Khoom | Cam khwb cia hlau / coard cov hlau / cam khwb cia hlau / stainless hlau |

Lub roj dej dej phwj dej yog siv los ntawm lub cav diesel. Lub twj tso kua mis chav tsev yog tsav los ntawm lub cav diesel los ntawm kev sib txuas tshiab. Nws muaj kev txhim kho tsim qauv thiab tsim nyog, kev ua haujlwm kom du, thiab lwm yam loj, kev siv roj me me, ruaj khov thiab txhim khu kev qha tawm hauv ntau cov ntawv thov:
1. Siv rau kev tiv thaiv hluav taws, xws li hluav taws kub tshuab, tsuag txias tshuab, thiab lwm yam.
2. Kev siv hluav taws xob thaum muaj xwm ceev, xws li dej haus dej thiab cov dej kub kub.
3. Cua sov, xws li cov dej ua haujlwm ncig thiab cua txias ncig ua si.
4. Kev tswj hwm kev coj noj hauv nroog, tso dej thaum muaj xwm txheej ceev, khoom siv dej ceev.
5. Kev ua dej ntws tawm thiab dej.
Khoom nta
Peb lub tuam txhab yog cov chaw tsim khoom tshaj lij tshwj xeeb hauv kev tsim khoom lag luam hauv Central thiab South Choj Chaw tsim tshuaj paus hauv Central thiab cov khoom lag luam muaj ntau dua li cov ntaub ntawv tshwj xeeb thiab ntau yam kev siv.
Tag nrho cov diesel dej ib leeg -} theem twj nrog ntau tshaj 140 tus qauv xaiv los ntawm. Muaj Diesel cov twj tso kua mis yog siv rau cov dej kom huv thiab cov dej ua liaj ua teb, kev ua liaj ua teb thiab cov khoom siv hluav taws xob, cov tuam txhab uas muaj dej siab, hlau Nroj tsuag, wattseries, cov tsev so tshuaj, tsev so, tsev kho mob, thiab lwm yam Diesel Cov Khoom Siv Hluav Taws Xob Ceev tau siv hauv kev tswj hwm dej thaum muaj xwm txheej muaj xwm txheej ceev.
01
High efficiency thiab lub zog txuag
Ua raws li kev tsim tshwj xeeb, peb tsis muaj kev tsim tshwj xeeb, peb tsis muaj kev lag luam rau cov khoom qauv xaiv, pwm ua, thiab cov txheej txheem casting ntawm cov txheej txheem hydraulic.
02
Cov txheej txheem txheej txheem tshaj plaws
Txhawm rau kom ua tau cov kev sib dhos ua haujlwm ntawm cov khoom lag luam muag khoom txawv teb, thiab txhua ntu tau cuam tshuam ua ntej ua ntej Lub Rooj Sib Tham Zaum Kawg.
03
Yam Qauv Txawv
Nruab ib qho O {- Daim duab sealing zoo nkauj ntawm kev sib npaug ntawm cov twj tso kua mis kom tiv thaiv kev sib npaug high}
04
Kev Xaiv Tsim Nyog
Cov khoom siv ntawm cov nyiaj sib npaug thiab cov nplhaib sib npaug tuaj yeem bemade ntawm surfacing carbide, alloy steel lossis alloy ductile cam khwb cia hlau raws li cov USNYERS sib txawv.
Tuam txhab tau zoo dua
Kev Tshawb Fawb Txog 30 Xyoo thiab Kev Loj Hlob ntawm Multistage Twj Tso Cai
Suab Ntau Lawm
Lub tuam txhab muaj lub zog muaj zog, cov khoom siv tsim ntau lawm, kev pom zoo meej txhais tau tias thiab AGroup of High- Cov txuj ci siab siab. Peb cov khoom lag luam ntau cov khoom lag luam nrog cov lus qhia ua tiav.
Dav pab cov neeg siv
lt tau siv dav hauv cov thee, kev siv roj av, kev tsim kho, kev tsim kho hauv nroog, metallging, metallgzerrigation thiab lwm yam kev lag luam
Ua kom tiav Cov Txheej Txheem Tswjhwm Zoo
Lub tuam txhab ua rau forging ua ntej.Nynovating thiab txhim kho, tau npaj ua tiav cov txheej txheem kev ua haujlwm zoo hauv kev ua haujlwm hauv lub sijhawm ntev hauv kev ua haujlwm thiab tom qab kev txhawj xeeb.
Muaj Peev Xwm Raug
Tam sim no, lub tuam txhab tsim tawm 26 koob, 280 ntau yam thiab ntau tshaj li 900 qhov tshwj xeeb ntawm cov roj twj tso kua mis.
Cov FAQ
Q: Koj MOQ yog dab tsi?
Q: Koj cov nqe lus them nqi dab tsi?
Q: Koj muaj ntawv pov thawj dab tsi?
Q: Yuav ua li cas txog qhov kev tiv thaiv?
Q: Koj puas tuaj yeem ua OEM hom?
Q: Dab tsi yog lub sijhawm xa khoom?
Q: Koj puas yog lub tuam txhab tsim khoom lossis lag luam?
Q: Yuav ua li cas los hloov chaw?
Q: Zoo txhim khu kev qha?
Q: Yuav ua li cas yuav peb lub twj?
Q: Peb puas tuaj yeem mus saib lub Hoobkas kom paub txog cov txheej txheem ntau lawm?
Q: Koj muaj cov teb chaws twg hauv ntiaj teb?
Cim npe nrov: Diesel Tso Kua Twj Rau Kev Ua Liaj Ua Teb, Tuam Tshoj Diesel Dej Twj Rau Kev Ua Liaj Ua Teb
Cov khoom tsis muaj
| Flow (q): | 50-18000m³/ H |
| Taub Hau (H): | 10-260m |
| Siab: | 0.1mpa-2.6pa (1bar-26Bar) |
| Caliber: | Tsawg dua los yog sib npaug rau 1200mm |
| Lub Zog: | 11-2240KW |
| Nruab nrab kub: | -20 Degree -150 Qib F-482 Qib F) (saum toj 80 degree, thov qhia meej) |
| Khoom siv: | Cam khwb cia hlau / COOL HLAU /GET STEECH / STINLESS HLAU, ETC |
| Daim ntawv thov tau txais: | Qhov s - Hom kev nqus cov twj tso kua mis tso zis rov ua haujlwm ntawm peb lub hoobkas. Nws yog ib qho khoom siv thiab lub zog - kev txuag khoom haum rau kev lag luam thiab cov hauv nroog loj thiab tso kua dej. Nws tuaj yeem raug siv los ua cov kua dej lossis cov khoom siv dej rau cov khoom, cov nroog, cov conservancy, roj consroter, entroleum, engineering, thiab lwm yam lag luam. Nws kuj tseem siv tau rau kev ua dej ua liaj ua teb thiab lwm yam kev lag luam. |
Xa kev nug














