Tshuaj Yeeb Nkab Stainless Hlau Centrifugal Twj
Hauj lwm lawm
Kev tsis
Tshuaj Yeeb Nkab Stainless Hlau Centrifugal Twj

Qhov no stainless hlau tshuaj centrifugal twj tso kua mis yog ib qho -} theem, cantilevered kab rov tav centrifugal twj tso kua mis. Nws cov cim, cov twj paj nruag ntsuas, thiab qhov chaw sib luag ntawm cov kab mob hauv ntiaj teb no nrog rau cov dej viscosive Lub twj tso kua mis tsis zoo me ntsis feem ntau yog cov lej ntawm -20℃rau 100 degree. Nrog kev ntsuas txias uas tsim nyog, lub twj tso kua mis tso tawm tuaj yeem ncav cuag qhov kub siab tshaj 200 degree.
Khoom Parameter
| Customized kev pab | OEM, ODM, OBM |
| Lub zog | Diesel Cav lossis Electric tsav |
| Hom Lub Npe | Hlwv |
| Lub tsev | Multistage twj tso kua mis |
| Daim ntawv thov | Muaj cov rhaub dej sov, kev siv hluav taws xob, dej thiab kev lag luam ua liaj ua teb, kev lag luam mining, tso dej haus |
| Qhov chaw ntawm keeb kwm | Henan, Suav |
| Hwjchim | 3 ~ 1600kw |
| Qhov hluav taws xob loj | Tsawg dua los yog sib npaug rau 300mm |
| Ntws | 3.7~1350m³/h |
| Lub taub hau | 50~1800m |
| Khoom | Cam khwb cia hlau / coard cov hlau / cam khwb cia hlau / stainless hlau |
Cov khoom lag luam video
Daim Ntawv Thov Kev Thov
Alkali thiab Inorganic Salts:Ammoniacal brine ua los ntawm ammoosia {}} Paure Cov txheej txheem Sormranes, alkali hlau sulfides, sulfates, hypogen peroxide, thiab lwm yam.
Tsis - ferrous hlau smelting:Electrolytic tooj elecper- necel electrolyte, ntau lawm ntawm cov khoom siv roj ntsha, ntau lawm ntawm cov kub kua qaub, thiab lwm yam.
Kev Lag Luam Hlau:Electroplating, pickling, hluav taws xob xim, thiab lwm yam.
Kev Lag Luam Khoom:Hydrochloric acid, nitric acid, sulfuric acid, phosphoric acid slurry, acetic acid, thiab lwm yam.
Petrochemical Kev Lag Luam:Roj av ua kom zoo, tawg, sib cais, tab sis tab sis, alkylbenzenes, methanol, thiab lwm yam.
Khoom cua Fiber thiab plastics kev lag luam:Polyester, metherylene chloride, epichlorohydrin, trichloropropane, polyvinyl chloride, dimethylformamide, thiab lwm yam.
Khoom nta
1. Lub twj tso kua mis siv cov qauv tshiab hydraulic, ua tau zoo los ntawm 5% dhau ntawm cov tshuaj lom neeg. Nws txoj kab loj tshaj hla thiab kabmob, ntev cov cuab yeej vaj tsev, thiab luv luv cantilever piv ua kom muaj kev ruaj khov. Cov ntawv sib txawv mechanical tshuab tuaj yeem teeb tsa kom haum rau kev ua haujlwm sib txawv, txuas ntxiv ntawm cov xov xwm kom raug xa mus.
2. Tso cov ntsaws ruaj ruaj suav nrog: ib qho {{{} {{{{{{{{{{{{{} {tiv taus, nrog dej txias).
3. Kev tshem tawm sib dhos: Qhov kev ncua sib sib xyaw ua ke siv cov qauv tsim rau cov neeg siab.
4. Cov khoom siv twj tso kua mis: cov wetted wetted yog txheem 304, nrog customization muaj nyob rau hauv 304L, 316, thiab ua kom muaj kev pabcuam ntev ntev.
5. Tag nrho cov kaw: tus ncej siv cov bushings thiab roj ntsaws ruaj ruaj rau kom ntseeg tau tias tus ncej cais tawm ntawm cov xov xwm, txuas ntxiv nws lub neej pabcuam. Feem ntau, tsuas yog cov tes tsho Tsho yuav tsum hloov pauv.

Cov khoom pov thawj

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

CE cov khoom pov thawj

Eha Cov Khoom Pov Ntawv Pov Thawj

Cov neeg xa khoom tau tseeb
Peb qhov chaw nyob
Zhaogang Industrial Park, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Suav
Whatsapp tus naj npawb
+86 158 3619 1545
E -} email
sales@hnybpumps.com

Cov FAQ
01. Koj MOQ yog dab tsi?
02. Koj cov ntsiab lus them nqi dab tsi?
03. Koj muaj ntawv pov thawj dab tsi?
04. Koj puas yog ib lub tuam txhab tsim khoom lossis kev lag luam?
05. Koj puas tuaj yeem ua OEM hom?
06. Dab tsi yog lub sijhawm khoom xa tuaj?
Cim npe nrov: Cov Tshuaj Txheem Stainless Hlau Centrifugal Twj, Tuam Tshoj Stainless Hlau Ntsuas Centrifugal Twj
|
Taub Hau (H): |
8~140m |
| Txaus tus nqi (Q): | 1.6-1200m³/h |
| Siab: | 0.08Mpa ~ 1.4Mpa (0.8bar ~ 14bar) |
| Lub Zog: | Raws li cov viscosity thiab tshwj xeeb lub ntiajteb txawj nqus ntawm cov kua. |
| Kua kub: | -20℃~ 260 degree |
| Khoom siv: | Nrum Hlau / Stainless Hlau |
Tug
Acid Hloov PumpTom ntej
Pump rau Corrosive kuaXa kev nug









