Hauj lwm lawm
Kev tsis
Sib Nqus Drive Dej Twj Tso Kua Mis

Tus kheej - Preading twj yog tus kheej {1} Kev ua haujlwm yooj yim, kev ua haujlwm yooj yim, thiab muaj zog} Pre {thawj lub peev xwm. Tus qauv ua haujlwm ntawm tus kheej- Prosing twj yog hliv dej rau hauv lub twj tso tawm hauv lub twj tso tawm hauv lub twj tso kua mis (lossis lub twj tso kua mis tam sim no nws tus kheej muaj dej) ua ntej pib. Tom qab pib, tus impeller rotates ntawm kev kub ceev, ua rau cov dej hauv kev sib cav sib ceg nrog kev sib tw. Nyob rau lub sijhawm no, lub tshuab nqus tsev tau tsim nyob rau hauv cov dej inlet, ua rau cov dej inlet check nkag mus rau hauv lub twj tso kua mis nkag mus rau sab nraud ntug los ntawm kev sib cav sib ceg.
Khoom Parameter
| Customized kev pab | OEM, ODM, OBM |
| Lub zog | Noj fai fab |
| Hom Lub Npe | Hlwv |
| Lub tsev | Lub Twj Tso Kua Dej Hluav Taws Xob |
| Daim ntawv thov | Muaj cov rhaub dej sov, kev siv hluav taws xob, dej thiab kev lag luam ua liaj ua teb, kev lag luam mining, tso dej haus |
| Qhov chaw ntawm keeb kwm | Henan, Suav |
| Hwjchim | 1.5-110kw |
| Qhov hluav taws xob loj | Tsawg dua los yog sib npaug rau 100mm |
| Ntws | 0.9-50m³/ H |
| Lub taub hau | 3-50m |
| Khoom | Fluoroplastic / Alloy / Stainless Hlau |
Cov khoom lag luam video
Khoom nta
Kev xau - ywj pheej tsim:Lub coagnetic twj ua kom sib nqus txuas tsav thev naus laus zis, thiab sab hauv thiab sab nraud uas muaj kev sib nqus, yog li zam kev siv cov ntawv sib nqus. Cov qauv no tau tshem tawm cov teeb meem ntawm cov kua dej xau thiab ua kom muaj kev nyab xeeb thiab kev huv ntawm kev ua haujlwm.
High -} }fficency kis tau:Vim tias tsis muaj chaw nyob sab hauv lub cev lub cev, qhov no tsis tsuas yog txo cov hnav tab sis kuj txhim kho kev ua kom muaj zog kis tau zoo. Siab - siab nqus twj tuaj yeem ua haujlwm ruaj khov nyob rau hauv siab {} viscosity thiab high- kua dej khov.
Tsawg - tsis muaj suab nrov:Qhov tsis - kev tiv thaiv tsim ntawm cov twj tso dag tsis tsuas yog txo cov suab nrov ua haujlwm tsis tau tsuas yog txo lub suab nrov ntawm lub twj tso kua mis, muab ib qho chaw ua haujlwm quieter.

Cov khoom pov thawj

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

CE cov khoom pov thawj

Eha Cov Khoom Pov Ntawv Pov Thawj

Cov neeg xa khoom tau tseeb
Peb qhov chaw nyob
Zhaogang Industrial Park, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Suav
Whatsapp tus naj npawb
+86 158 3619 1545
E -} email
sales@hnybpumps.com

Cov FAQ
01. Koj MOQ yog dab tsi?
02. Koj cov ntsiab lus them nqi dab tsi?
03. Koj muaj ntawv pov thawj dab tsi?
04. Koj puas yog ib lub tuam txhab tsim khoom lossis kev lag luam?
05. Koj puas tuaj yeem ua OEM hom?
06. Dab tsi yog lub sijhawm khoom xa tuaj?
Cim npe nrov: Sib Nqus Tsav Tsheb Twj, Tuam Tshoj Sib Nqus Tsav Tso Dej Twj Tso Cai
Cov khoom tsis muaj
| Flag: | 0.9~50m³/h |
| Lub taub hau: | 3~50m |
| Caliber: | Tsawg dua los yog sib npaug rau 100mm |
| Lub Zog: | 1.5 ~ 110kw |
| Nruab nrab kub: | 0 ~ 150 Qib |
| Khoom siv: | Fluoroplastic / Alloy / Hlau Stainless, Thiab lwm yam. |
| Cov tau txais daim ntawv thov: | Nws tuaj yeem thauj cov acid, alkali thiab tseem raug rau cov cua sab nraum zoov, yog li nws muaj cov tshuaj tiv thaiv corrosion. |
Tom ntej
Sib Nqus Tsav Centrifugal PumpXa kev nug










