Hauj lwm lawm
Kev tsis
Fluorine Lined Mag Tso Kua Nplaum

Fluorine - Lauhed Mag twj yog ib qho kev muaj kev muaj twj tso kua mis uas sib xyaw ua ke cov roj fluoroplastic. Nws yog tsim los rau kev corrosive heev corrosive, cov nplaim, tawg tawg lossis lom. Nws cov tub ntxhais tseem ceeb yog tias nws kis tau hwj chim los ntawm kev sib tw sib sib zog nqus, zam kev pheej hmoo ntawm cov kev pheej hmoo ntawm cov khoom lag luam siv cov khoom siv. Nyob rau tib lub sijhawm, cov ntaub qhwv fluoroplaste (xws li PTFE, PFA, thiab lwm yam) muab kev muaj lub luag haujlwm corrosion zoo heev. Nws feem ntau yog siv rau hauv tshuaj, chaw muag tshuaj, electroplating thiab lwm daim teb.
Khoom Parameter
| Customized kev pab | OEM, ODM, OBM |
| Lub zog | Noj fai fab |
| Hom Lub Npe | Hlwv |
| Lub tsev | Ib Leeg -} theem twj |
| Daim ntawv thov | Kev lag luam automotive, me me kev lag luam, kev kho cov dej haus, tsev nyob hauv tsev, khoom noj thiab dej haus |
| Qhov chaw ntawm keeb kwm | Henan, Suav |
| Hwjchim | 1.5-110kw |
| Qhov hluav taws xob loj | Tsawg dua los yog sib npaug rau 100mm |
| Ntws | 0.9-50m³/ H |
| Lub taub hau | 3-50m |
| Khoom | Fluoroplastic / Alloy / Stainless Hlau |
Cov khoom lag luam video
Khoom nta
Sib Nqus Tsav Tsav Tsheb:Adopts sab nraud sib nqus rotor thiab sab hauv cov sib nqus rotuple cleupling kis, ib qho kev sib tawb kiag li tsim, thiab xoom xau.
Muaj zog corrosion resistance:Twj Casing, impeller thiab lwm qhov chaw ntws yog lined nrog fluoropsics (nitric acid, thiab cov kuab tshuaj thiab kub ntawm -20℃thiab 120 degree).
To {- dawb thiab muaj kev nyab xeeb:Sib nqus tsav tsis tas yuav dynamic ntsaws ruaj ruaj, kiag li daws cov teeb meem ib txwm muaj, thiab yog qhov tshwj xeeb rau kev xa cov tshuaj lom, cov nplaim taws lossis siab {purity medity.
Kev Tu Tau Yooj Yim:Tsis muaj cov tshuab ntim khoom siv thiab ntaub kaw cov chaw hnav, txo cov kev saib xyuas thiab downtime.

Cov khoom pov thawj

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

CE cov khoom pov thawj

Eha Cov Khoom Pov Ntawv Pov Thawj

Cov neeg xa khoom tau tseeb
Peb qhov chaw nyob
Zhaogang Industrial Park, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Suav
Whatsapp tus naj npawb
+86 158 3619 1545
E -} email
sales@hnybpumps.com

Cov FAQ
01. Koj MOQ yog dab tsi?
02. Koj cov ntsiab lus them nqi dab tsi?
03. Koj muaj ntawv pov thawj dab tsi?
04. Koj puas yog ib lub tuam txhab tsim khoom lossis kev lag luam?
05. Koj puas tuaj yeem ua OEM hom?
06. Dab tsi yog lub sijhawm khoom xa tuaj?
Cim npe nrov: Fluorine Lined Magnetic Twj, Tuam Tshoj Fluorine Linedetic Pump Manufacturers
Cov khoom tsis muaj
| Flag: | 0.9~50m³/h |
| Lub taub hau: | 3~50m |
| Caliber: | Tsawg dua los yog sib npaug rau 100mm |
| Lub Zog: | 1.5 ~ 110kw |
| Nruab nrab kub: | 0 ~ 150 Qib |
| Khoom siv: | Fluoroplastic / Alloy / Hlau Stainless, Thiab lwm yam. |
| Cov tau txais daim ntawv thov: | Nws tuaj yeem thauj cov acid, alkali thiab tseem raug rau cov cua sab nraum zoov, yog li nws muaj cov tshuaj tiv thaiv corrosion. |
Xa kev nug










