Thermal roj ncig
Taub hau (h): 16 ~ 1400m
Siab: 0.16Mpa ~ 14mpa (1.6bar ~ 140bar)
Lub Hwj Chim: Raws li qhov viscosity thiab tshwj xeeb lub ntiajteb txawj nqus ntawm cov kua.
Kua kub: -80℃~ 450℃(-112℃f ~ 842 Qib F)
Khoom siv: cam khwb cia hlau / stainless hlau / kub resistant steel, thiab lwm yam
Hauj lwm lawm
Kev tsis
Cov khoom lag luam

Lub thermal roj ncig kev tso kua mis yog qhov siab - kev ua twj tso kua mis tsim rau cov cua sov roj. Nws lub ntsiab ua haujlwm tseem ceeb yog thauj cov cab txiag kub thiab yog qhov zoo tshaj plaws rau kev sib pauv cov khoom siv hluav taws xob. Lub twj tso kua mis no muaj qhov tshwj xeeb {}} cua sov cov qauv dej, hloov cov khoom siv dej ib txwm muaj, txo qis hauv cov kev ua haujlwm, ruaj khov hauv kev ua tau zoo thiab ruaj khov.
Cov khoom lag luam
| Customized kev pab | OEM, ODM, OBM |
| Lub zog | Noj fai fab |
| Hom Lub Npe | Hlwv |
| Lub tsev | Ib Leeg -} theem twj |
| Daim ntawv thov | Muaj cov rhaub dej sov, kev siv hluav taws xob, dej thiab kev lag luam ua liaj ua teb, kev lag luam mining, tso dej haus |
| Qhov chaw ntawm keeb kwm | Henan, Suav |
| Hwjchim | Xaiv raws li qhov viscosity thiab tshwj xeeb lub ntiajteb txawj nqus ntawm cov kua |
| Qhov hluav taws xob loj | Tsawg dua los yog sib npaug rau 600 hli |
| Ntws | 5.5-1800m³/ h |
| Lub taub hau | 16-1400m |
| Khoom | Cam khwb cia hlau / coard cov hlau / cam khwb cia hlau / stainless hlau |
Khoom Yees Duab
Khoom nta
Tshuaj Kuj: Ua cov ntaub ntawv xws li cov hlau tsis muaj hlau, PTFE, thiab PVDF, cov twj no tuaj yeem tiv taus cov tshuaj tua kab thiab cov khoom siv abrasive.
Kev xyuas xim: Tus qauv tsim tawm qhov kev pheej hmoo ntawm kev txeej thiab raug rau cov tshuaj phom sij, txhim kho kev nyab xeeb rau kev ua haujlwm.
Versatility: Muaj peev xwm lis ntau yam tshuaj lom neeg nrog viscosities sib txawv thiab kub.
Lub High Nqus Zog:Engineered kom xa cov peev txheej nqus tau zoo, ua kom lub twj tso kua mis kom cov kua dej siab lossis hloov cov kuab lom los ntawm cov chaw nyob hauv qab no lossis chaw taws teeb.
Txo cov nqi ua haujlwm:Cov ntaub ntawv ruaj khov thiab tsim muaj txiaj ntsig rau kev them nqi qis dua thiab siv hluav taws xob, ua rau kev txuag nyiaj ntau dua lub taub hau taub hau.
Kev Ua Haujlwm:Siv cov peev txheej siab thiab tshuaj lom neeg muaj peev xwm ua kom muaj txiaj ntsig zoo, hloov chaw, thiab ua haujlwm, txawm tias muaj kua ntau.
Cov khoom pov thawj

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

CE cov khoom pov thawj

Eha Cov Khoom Pov Ntawv Pov Thawj

Cov neeg xa khoom tau tseeb
Peb qhov chaw nyob
Zhaogang Industrial Park, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Suav
Whatsapp tus naj npawb
+86 158 3619 1545
E -} email
sales@hnybpumps.com

Cim npe nrov: Thermal Cov Roj Kev Tso Kua Dej, Tuam Tshoj Thermal Cov Roj Kev Ua Chaw Ua Khoom Siv
Cov khoom tsis muaj
| Txaus tus nqi (Q): | 5.5~1800m³/h |
| Taub Hau (H): | 16~1400m |
| Siab: | 0.16Mpa ~ 14mpa (1.6bar ~ 140bar) |
| Lub Zog: | Raws li cov viscosity thiab tshwj xeeb lub ntiajteb txawj nqus ntawm cov kua. |
| Kua kub: | -80 Degree ~ 450℃(-112 Degree F ~ 842 Qib F) |
| Khoom siv: | Cam Khwb Cia Hlau / Stainless Hlau / Cua Sov Resistant Steel, thiab lwm yam |
| Cov tau txais daim ntawv thov: | Siv los thauj tsawg - kub lossis cov kua dej ua kom huv, cov kua dej tsis muaj dej, cov khoom noj, khoom siv, hluavtaws, hluavtaws thiab lwm yam kev lag luam. |
Tom ntej
Kev kub siab roj kub cov roj ncigXa kev nug










