Hauj lwm lawm
Kev tsis
Cov khoom lag luam

Cov twj siv hluav taws xob Centrifugal tso ua si lub luag haujlwm tseem ceeb hauv cov roj, petrochemical thiab roj kev lag luam, nrog ntau cov ntawv thov los ntawm kev ua haujlwm ntws tawm hauv cov dej ntws thiab xa tawm. Cov twj no tau tsim tshwj xeeb los lis ntau yam ntawm cov kua hydrocarbons, suav nrog cov roj av, cov khoom ua kom zoo nkauj thiab tshuaj lom neeg ntau dua thiab cov xwm txheej siab. Lawv cov qauv siv hluav taws xob ua ke nrog txiav - ntug thev naus laus zis thiab kev nyab xeeb thiab kev nyab xeeb ntawm cov roj av thiab petrochemicals.
Khoom Parameter
| Customized kev pab | OEM, ODM, OBM |
| Lub zog | Noj fai fab |
| Hom Lub Npe | Hlwv |
| Lub tsev | Ib Leeg Twj Tso Kua Mis |
| Daim ntawv thov | Kev lag luam Biofuel, lag luam vaj tse, machination chaw, tshuab, tubrog nkoj, tsuas |
| Qhov chaw ntawm keeb kwm | Henan, Suav |
| Hwjchim | Tib neeg |
| Qhov hluav taws xob loj | Tsawg dua los yog sib npaug rau 300mm |
| Ntws | 1.6-1200m³/ H |
| Lub taub hau | 8-140m |
| Khoom | Nrum Hlau / Stainless Hlau |
Cov khoom lag luam video
Daim Ntawv Thov:
Tshuaj Kev Lag Luam:Hauv kev tsim cov tshuaj lom neeg, kev lag luam centrifugal twj feem ntau siv los thauj ntau cov acids, alkalis, ntsev daws thiab cov kuab tshuaj organic. Nws zoo heev corrosion tsis kam thiab muaj txiaj ntsig thiab ruaj khov ua hauj lwm ua tau ua nws cov khoom tseem ceeb hauv kev tsim khoom siv tshuaj lom neeg.
Roj thiab roj Kev Lag Luam:Nyob rau hauv cov txheej txheem ntawm cov roj thiab roj extraction thiab kev ua, kev lag luam centrifugal twj siv tau los thauj cov roj, kua roj thiab roj ntau yam. Nws cov kev kub kub ua kom zoo thiab corrosion resistance kom muaj kev nyab xeeb ntau lawm ntawm cov roj thiab roj kev lag luam.
Kev lag luam khoom noj:Nyob rau hauv cov txheej txheem ntawm cov zaub mov noj, cov twj tsis muaj cov twj siv hluav taws xob tau siv los thauj khoom ntau yam zaub mov noj ntxiv. Nws lub huv tsim qauv thiab ntxuav cov yam ntxwv yooj yim kom muaj kev nyab xeeb thiab kev nyiam noj khoom haus.
Kws Kev Lag Luam:Hauv cov khoom lag luam, cov twj muaj chaw lag luam Centrifugal tau siv los thauj ntau yam tshuaj ua kua thiab cov kuab tshuaj. Nws cov kev nyiam huv thiab cov kuab paug - Cov yam ntxwv dawb ua tau raws li cov qauv kev lag luam siab ntawm cov cuab yeej siv.
Khoom nta
Compact qauv:Cov qauv ntawm kev lag luam centrifugal twj yog qhov yooj yim, nrog tsawg dua qhov chaw, ua rau lawv yooj yim kho thiab tswj hwm. Vim tias nws cov qauv tsim nyog, kev siv hluav taws xob muaj kev lag luam tsis muaj kev co, cov dej ntws tsis sib xws, lub siab ruaj khov.
Anti -} takeage:Muaj cov twj siv hluav taws xob centrifugal tuaj yeem nruab nrog sected sealing sealing toxy thiab txeej, yog txhim kho kev tiv thaiv kev nyab xeeb thiab kev tiv thaiv ib puag ncig.
Cov Khoom Siv Durability:Ua los ntawm siab -}} Cov ntaub ntawv tshwj xeeb xws li cov khoom lag luam uas tsis muaj roj stainless, lossis cov khoom lag luam roj stainless, lossis cov khoom lag luam petrochemical.

Cov khoom pov thawj

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

CE cov khoom pov thawj

Eha Cov Khoom Pov Ntawv Pov Thawj

Cov neeg xa khoom tau tseeb
Peb qhov chaw nyob
Zhaogang Industrial Park, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Suav
Whatsapp tus naj npawb
+86 158 3619 1545
E -} email
sales@hnybpumps.com

Cov FAQ
01. Koj MOQ yog dab tsi?
02. Koj cov ntsiab lus them nqi dab tsi?
03. Koj muaj ntawv pov thawj dab tsi?
04. Koj puas yog lub tuam txhab tsim khoom lossis lag luam?
05. Koj puas tuaj yeem ua OEM hom?
06. Dab tsi yog lub sijhawm khoom xa tuaj?
Cim npe nrov: Muaj Centrifugal Twj, Tuam Tshoj Muaj Centrifugal Twj Raug
Cov khoom tsis muaj
| Flag: | 1.6-1200m³/ H |
| Lub taub hau: | 8-140m |
| Caliber: | Tsawg dua los yog sib npaug rau 300mm |
| Lub Zog: | xaiv raws li cov viscosity thiab tshwj xeeb lub ntiajteb txawj nqus ntawm cov kua |
| Nruab nrab kub: | -20℃~ 260℃(kub kom tau teev) |
| Khoom siv: | Nrum Hlau / Stainless Hlau |
| Daim ntawv thov tau txais: | Nws yog qhov haum rau kev xa tawm ntau yam nruab nrab thiab cov roj ntsha, alkaliss, cov ntsev thiab kua roj av, kev lag luam thiab cov txheej txheem muaj qab zib. |
Xa kev nug











