Ob Chav Suction Axial Sib Txawv Cov Ntaub Pua Khi
Taub hau (h): 10-260m
Siab: 0.1Mpa-2.6mpa (1bar-26Bar)
Caliber: tsawg dua lossis sib npaug rau 1200mm
Lub Hwj Chim: 11-2240Kw
Nruab Nrab Kub: -20 Degree -150 Qib F-482 Qib F) (siab dua 80 degree, thov qhia meej)
Material: Cast iron/ductile iron/cast steel/stainless steel, etc
Hauj lwm lawm
Kev tsis
Cov khoom lag luam

Lub cav nqus ib rab phom tua ib lub taub dej yog ib qho uas siv tau cov dej sib cais, thiab cov dej inlet thiab qhov hluav taws xob tau sib cais nyob hauv nruab nrab ntawm lub twj tso kua mis. Lawv tuaj yeem sib txuas ua khub thiab nkag los ntawm ob qho kawg los txo cov axial quab yuam. Lub cav nqus ob lub voos tso kua mis feem ntau haum rau kev sib xyaw dej huv lossis kua dej sib txawv, thiab yog cov dej ua ke, kev kho mob thiab kev kho dej.
Khoom Parameter
| Customized kev pab | OEM, ODM, OBM |
| Lub zog | Fais lossis Diesel Drive |
| Hom Lub Npe | Hlwv |
| Lub tsev | Ib Leeg -} theem twj |
| Qhov chaw ntawm keeb kwm | Henan, Suav |
| Hwjchim | 11-2240KW |
| Qhov hluav taws xob loj | Tsawg dua los yog sib npaug rau 1200mm |
| Ntws | 50-18000m³/ H |
| Lub taub hau | 10-260m |
| Khoom |
Cam khwb cia hlau / coard cov hlau / cam khwb cia hlau / stainless hlau |
Cov khoom lag luam video
Qauv nta


Nta
Loj thiab ruaj khov Flat:Ob npaug -}}}}}} ax faib cov twj tso kua mis yog sib npaug rau ob - kev nkag siab ntawm tib lub cheeb ua haujlwm tib lub sijhawm. Cov dej ntws tuaj yeem ob npaug hauv qab tib lub zog ntawm lub taub, uas tuaj yeem ua tau zoo ntawm cov khoom xa tuaj loj.
Compact qauv:Ob npaug - kev nkag siab tsim ua kom cov twj tso kua mis tsim kom muaj cov khoom siv hluav taws xob ntau dua, ua haujlwm ib qho yooj yim, thiab yog ib qho yooj yim rau nruab thiab tswj hwm.
Du kev ua haujlwm:Tus qauv tsim kho ntawm ob npaug -}}}} Kev nqus mis yog qhov tsim nyog, kev ua haujlwm yog me me, muab ib puag ncig zoo rau cov neeg siv.
Ntau yam ntawm cov ntawv thov:Nws yog qhov haum rau kev tshaj tawm ntau yam xov xwm xws li dej huv, kev siv dej ua liaj ua teb, ua liaj ua teb, hauv nroog cov dej ntws tawm, thiab lwm thaj chaw.

Daim ntawv muaj cai

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

CE cov khoom pov thawj

Eha Cov Khoom Pov Ntawv Pov Thawj

Cov neeg xa khoom tau tseeb
Peb qhov chaw nyob
Zhaogang Industrial Park, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Suav
Whatsapp tus naj npawb
+86 158 3619 1545
E -} email
sales@hnybpumps.com

Cim npe nrov: Ob Chav Suction Axial Split Case Pump, Tuam Tshoj Tshuab Kho Li Axis Sib Tog Rau Qhov Chaw Tsim Tshuaj Twj Manufacturers
Cov khoom tsis muaj
| Flow (q): | 50-18000m³/ H |
| Taub Hau (H): | 10-260m |
| Siab: | 0.1mpa-2.6pa (1bar-26Bar) |
| Caliber: | Tsawg dua los yog sib npaug rau 1200mm |
| Lub Zog: | 11-2240KW |
| Nruab nrab kub: | -20 Degree -150 Qib F-482 Qib F) (saum toj 80 degree, thov qhia meej) |
| Khoom siv: | Cam khwb cia hlau / COOL HLAU /GET STEECH / STINLESS HLAU, ETC |
| Daim ntawv thov tau txais: | Qhov s - Hom kev nqus cov twj tso kua mis tso zis rov ua haujlwm ntawm peb lub hoobkas. Nws yog ib qho khoom siv thiab lub zog - kev txuag khoom haum rau kev lag luam thiab cov hauv nroog loj thiab tso kua dej. Nws tuaj yeem raug siv los ua cov kua dej lossis cov khoom siv dej rau cov khoom, cov nroog, cov conservancy, roj consroter, entroleum, engineering, thiab lwm yam lag luam. Nws kuj tseem siv tau rau kev ua dej ua liaj ua teb thiab lwm yam kev lag luam. |
Xa kev nug










