Hauj lwm lawm
Kev tsis
Axial Flow Expeller Twj
Lub axial Flow Expeller Twj yog ib qho cuab yeej siv los thauj cov kua. Nws lub hauv paus ntsiab lus ua haujlwm yog raws kev sib hloov ntawm tus kiv cua, uas tsav cov kua kom txav raws li cov twj tso ua ke los ntawm kev tsim Axial ntws. Cov twj tso kua mis no feem ntau yog siv nyob rau hauv cov dej ntws loj thiab qis lub taub hau, xws li tso dej thiab cov dej phwj thiab dej phwj tuaj.
Khoom Parameter
| Customized kev pab | OEM, ODM, OBM |
| Lub zog | Noj fai fab |
| Hom Lub Npe | Hlwv |
| Lub tsev | Mis Centrifugal |
| Daim ntawv thov | Muaj cov rhaub dej sov, kev siv hluav taws xob, dej thiab kev lag luam ua liaj ua teb, kev lag luam mining, tso dej haus |
| Qhov chaw ntawm keeb kwm | Henan, Suav |
| Hwjchim | 15-1400KW |
| Siab: | 0.01Mpa ~ 0.15mpa (0.1bar ~ 1.5bar) |
| Ntws | 650-88000m³/ h |
| Lub taub hau | 1-15m |
| Khoom | Cam khwb cia hlau / coard cov hlau / cam khwb cia hlau / stainless hlau |
Cov khoom lag luam video
Khoom nta
Axial Flow Cov twj tso kua mis muaj ntau cov nta, lawv tau siv dav hauv ntau zaus.axial Flow tus kiv cua twj muaj zog. Lub twj tso kua mis tuaj yeem muab cov dej ntws loj dua ntawm lub zog qis dua thiab kev siv hluav taws xob hauv txuag hluav taws xob.Qhov chaw twj tso kua mis muaj cov qauv yooj yim thiab yog qhov yooj yim los tswj. Cov Axial Flow Repirter Twj muaj cov khoom tsawg dua thiab yog yooj yim rau kev hloov pauv thiab tswj tau lub suab ntev heev thaum thauj cov kua thiab muaj kev ua tau zoo heev. Nws haum rau ntau yam kua dej sib txawv thiab yog ib qho yooj yim rau automate.
01
High efficiency thiab lub zog txuag
Ua raws li kev tsim tshwj xeeb, peb tsis muaj kev tsim tshwj xeeb, peb tsis muaj kev lag luam rau cov khoom qauv xaiv, pwm ua, thiab cov txheej txheem casting ntawm cov txheej txheem hydraulic.
02
Cov txheej txheem txheej txheem tshaj plaws
Txhawm rau kom ua tau cov kev sib dhos ua haujlwm ntawm cov khoom lag luam muag khoom txawv teb, thiab txhua ntu tau cuam tshuam ua ntej ua ntej Lub Rooj Sib Tham Zaum Kawg.
03
Yam Qauv Txawv
Nruab ib qho O {- Daim duab sealing zoo nkauj ntawm kev sib npaug ntawm cov twj tso kua mis kom tiv thaiv kev sib npaug high}
04
Kev Xaiv Tsim Nyog
Cov khoom siv ntawm cov nyiaj sib npaug thiab cov nplhaib sib npaug tuaj yeem bemade ntawm surfacing carbide, alloy steel lossis alloy ductile cam khwb cia hlau raws li cov USNYERS sib txawv.
Tuam txhab tau zoo dua
Kev Tshawb Fawb Txog 30 Xyoo thiab Kev Loj Hlob ntawm Multistage Twj Tso Cai
Suab Ntau Lawm
Lub tuam txhab muaj lub zog muaj zog, cov khoom siv tsim ntau lawm, kev pom zoo meej txhais tau tias thiab AGroup of High- Cov txuj ci siab siab. Peb cov khoom lag luam ntau cov khoom lag luam nrog cov lus qhia ua tiav.
Dav pab cov neeg siv
lt tau siv dav hauv cov thee, kev siv roj av, kev tsim kho, kev tsim kho hauv nroog, metallging, metallgzerrigation thiab lwm yam kev lag luam
Ua kom tiav Cov Txheej Txheem Tswjhwm Zoo
Lub tuam txhab ua rau forging ua ntej.Nynovating thiab txhim kho, tau npaj ua tiav cov txheej txheem kev ua haujlwm zoo hauv kev ua haujlwm hauv lub sijhawm ntev hauv kev ua haujlwm thiab tom qab kev txhawj xeeb.
Muaj Peev Xwm Raug
Tam sim no, lub tuam txhab tsim tawm 26 koob, 280 ntau yam thiab ntau tshaj li 900 qhov tshwj xeeb ntawm cov roj twj tso kua mis.
Ntawv muaj

ISO Cov khoom ntawv pov thawj

ISO Cov khoom ntawv pov thawj

ISO Cov khoom ntawv pov thawj

CE cov khoom pov thawj

Eha Cov Khoom Pov Ntawv Pov Thawj

Cov neeg xa khoom tau tseeb
Cov FAQ
Q: Koj MOQ yog dab tsi?
Q: Dab tsi yog tus nqi ntawm cov khoom?
Q: Koj cov nqe lus them nqi dab tsi?
Q: Koj muaj ntawv pov thawj dab tsi?
Q: Yuav ua li cas txog qhov kev tiv thaiv?
Q: Koj puas tuaj yeem ua OEM hom?
Q: Dab tsi yog lub sijhawm xa khoom?
Q: Koj puas yog lub tuam txhab tsim khoom lossis lag luam?
Q: Yuav ua li cas los hloov chaw?
Q: Zoo txhim khu kev qha?
Q: Yuav ua li cas yuav peb lub twj?
Q: Peb puas tuaj yeem mus saib lub Hoobkas kom paub txog cov txheej txheem ntau lawm?
Q: Koj muaj cov teb chaws twg hauv ntiaj teb?
Cim npe nrov: Axial Flow Expeller Twj, China Axial Flow Rearer Twj Tso Cai
Cov khoom tsis muaj
| Lub Zog: | 15-1400KW |
| Siab: | 0.01Mpa ~ 0.15mpa (0.1bar ~ 1.5bar) |
| Flag: | 650-88000m³/ h |
| Lub taub hau: | 1-15m |
| Khoom siv: | Cam khwb cia hlau / coard cov hlau / cam khwb cia hlau / stainless hlau |
|
Kua kub: |
0 Qib ~ 50 50% Degree F ~ 122 Degree F) |
Xa kev nug













